گزارش آمانو زمینه ای برای بهانه جویان است/پیاده روی اربعین توطئه‌های دشمن را خنثی کرد
+ پ -
گزارش آمانو زمینه ای برای بهانه جویان است/پیاده روی اربعین توطئه‌های دشمن را خنثی کرد

امام جمعه بندرلنگه با اشاره به گزارش جدید رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اظهار کرد : این گزارش زمینه را برای کسانی که بهانه گیری می کنند باز می گذارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ؛ آیت‌الله سید محمد جواد رکنی حسینی امام جمعه بندرلنگه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به حضور میلیونی مردم در مراسم اربعین حسینی در کربلای معلی گفت: حرکت میلیونی مردم به سوی کربلا در روز اربعین حسینی نشان از عشق و ارادت مردم به اهل بیت(ع) داشته و این موضوع سبب خنثی شدن تمام توطئه‌های دشمنان می‌شود.
وی افزود:نامه دوم مقام معظم رهبری جوانان غربی را به تناقض آشکار به رفتاردوگانه دولت‌های غربی در برابر استکبار آگاه می نماید.

 

امام جمعه بندرلنگه  با اشاره به گزارش جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مبنی بر اینکه هیچ سند معتبری از انحراف در مسئله هسته ای ایران از موضوع pmd وجود ندارد، اظهار داشت: گزارش جدید رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بهتر از گزارشات قبل وی بود اما در این گزارش نیز باز هم  مقداری بهانه برای بهانه گیران بر جای نهاد که زمینه را برای کسانی که بهانه گیری می کنند باز می گذارد.
رکنی یادآور شد: ساخت بمب هسته‌ای از جهت فقه اسلامی نیز حرام است و ما هرگز به دنبال سلاح هسته نبودیم ، نیستیم و نخواهیم بود اما کشورهای استکباری باز به دنبال این هستند که ایران را متهم به ساخت بمب هسته‌ای کنند و این ها در صورتی است که اسرائیل دارای چند صد کلاهک هسته ای می باشد.
وی در ادامه بیان کرد : با همه این ها اکنون نوبت به ۵+۱ است که فورا” تصمیم بگیرند و طبق قرار داد تمام تحریم های ظالمانه علیه ایران را لغو نمایند .

 

خطیب جمعه بندرلنگه با اشاره به مهم‌ترین مناسبت‌های هفته جاری، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مناسبت‌های در هفته جاری ۱۶ آذرماه مصادف سالروز روز دانشجو است که اهمیت روز دانشجو را به سبب اهمیت روز ۱۳ آبان سال ۵۹ و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان بوده و دانشجویان در این روز ثابت کردند که همواره پشتیبان نظام جمهوری اسلامی هستند.
امام جمعه بندرلنگه با انتقاد از عدم برخورد جدی و قاطع مسئولان با پدیده قاچاق گفت: این پدیده زشت که باعث شده کارخانه های ما یکی پس از دیگری به تعطیلی کشیده شوند اما در روستای گچین در کنار بندرعباس بازارچه اجناس خارجی قاچاق را به راه انداختن شده که هر روز بیشتر از دیروز در حال پیشرفت است .

رکنی تاکید کر: همه مسئولان خصوصا نیروی انتظامی استان هرمزگان با این پدیده زشت که خسارات زیادی به تولیدات داخلی زده است برخورد جدی کند .

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff