گزارشی از حاشیه های فوتبال بستک در سال جاری
+ پ -
گزارشی از حاشیه های فوتبال بستک در سال جاری

فوتبال شهرستان در سال جاری با استعفا ریاست هیات فوتبال شهرستان و متعاقب آن عدم پذیرش آن توسط استان با حاشیه های زیادی همراه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  جهانگیریه، بعد از اعلام نتایج شمار آرای انتخابات مجلس شورای اسلامی و در پی آن عدم موفقیت احمد جباری در انتخابات، خبر استعفا فرخ محمدی از ریاست هیات فوتبال شهرستان بستک همه ورزش کاران و فوتبال دوستان را غافلگیر کرد.

محمدی با صدور بیانیه ای عنوان کرد: “در مدت هفده سالی که به عنوان عضو و رئیس هیات فوتبال شهرستان بستک در خدمت شما بوده ام تمام توان خود را برای رونق فوتبال شهرمان بکار گرفته ام و چنانکه دوستان و همراهان مستحضرند طی دوسال اخیر با توجه به سنگ اندازی های بیش از اندازه، چندین بار تصمیم به کناره گیری از این سمت گرفتم منتها لطف و محبت دوستان باعث انصراف از این تصمیم گردید.

 

اما شرایط به گونه ای رقم خورد که مرا بر آن داشت تا از خدمت شما مرخص شده و این مسئولیت را به دوست دیگری بسپارم.
امیدوارم عزیزی که بعد از اینجانب این مسئولیت مهم را عهده دار خواهد شد نواقص و مشکلات دوران تصدی بنده را برطرف ساخته و بیش از پیش باعث شکوفایی فوتبال شهرمان گردد.”

 

در پی استعفا محمدی از ریاست هیات فوتبال شهرستان بستک، عبدالمجید دبیده رئیس هیات فوتبال استان هرمزگان با صدور نامه ای عدم موافقت خود را با استعفای محمدی از ریاست هیات فوتبال بستک اعلام کرد و با هیات همراه متشکل از آقایان نارنجی و فرخنده از اعضای هیات فوتبال استان و حبیب جامه دار ریاست شورای شهر بستک و تنی چند از دوستان جهت دعوت به همکاری مجدد از محمدی در منزل وی حاضر شد.

 

سرانجام مراسمی با حضور جمع کثیری از اهالی فوتبال از جمله: داوران، مسئولان تیم ها و پیشکسوتان فوتبال شهرستان در منزل محمدی برگزار شد و در مورد مسائل پیرامون استعفای وی بحث و تبادل نظر شد که در نهایت این جمع رای به ماندن محمدی به عنوان ریاست هیات فوتبال شهرستان بستک داد.

 

گفتنی است در زمان تصدی مسئولیت محمدی بر هیات فوتبال افتخاراتی برای فوتبال شهرستان بدست آمد که به گوشه ای از آن اشاره می کنیم: حضور ۲ تیم در لیگ برتر استان، حضور یک تیم در دسته یک استان، حضور ۵ تیم در دسته دو استان، ۲ بار قهرمانی استان توسط تیم امید، نائب قهرمانی تیم جوانان، برگزاری بازی های نونهالان و پیشکسوتان برای اولین بار و رکورد بیشترین بازی در سال ۹۴ با ۲۶۰ بازی.

 

امیدواریم که بار دیگر سیاسیون در فوتبال شهرستان دخالت نکنند و مدیریت فوتبال را به فوتبالی ها بسپرند تا زمینه پیشرفت بیش از پیش آن مهیا شود.

 

انتهای خبر/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff