گروه فرهنگی هنری بستکیه به کار خود ادامه دهد /با حمایت از جوانان فعالیت های فرهنگی را گسترش دهیم
+ پ -
گروه فرهنگی هنری بستکیه به کار خود ادامه دهد /با حمایت از جوانان فعالیت های فرهنگی را گسترش دهیم

امام جمعه شهرستان بستک در مراسم گردهمایی تعدادی از فرهیختگان و خیرین حامی گروه بستکیه در محل سالن کنفرانس هتل جهانگیریه بستک گفت : این گروه تا کنون کارهای فرهنگی هنری خوبی را انجام داده است و اعضای این گروه با توان ببشتر به کار خود ادامه دهند و برنامه های در دست اجرای خود را منظم و با هماهنگی مسوولین اجرا نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ، حجت الاسلام و المسلیمن قائدی امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به اینکه گروههای خود جوش جوانان و یا همان NGO ها در همه جای سطح کشور فعالیت دارند اظهار کرد : این گروه هم با تدوین اساسنامه و اخذ مجوزهای لازم و با همکاری اداره محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و استان به کار خود ادامه خواهد داد .
امام جمعه شهرستان بستک افزود : همه مسوولین باید از فعالیت های جوانان حمایت کنند و با نشان دادن مسیر و راه به جوانان آنان را به صورت صحیح سازماندهی و هدایت نمایند .
وی حمایت قاطع خود را از گروههای فعال جوانان در سطح شهرستان اعلام کرد و گفت : از هر نوع همکاری با گروههای فرهنگی هنری جهت فعالیت جوانان و روحیه دادن به جامعه دریغ نخواهیم کرد .
وحیدی امام جمعه هرنگ نیز در سخنانی گفت : اگر ما از جوانان حمایت نکنیم جوانان به سمت و سویی دیگر متمایل خواهند شد و چه خوب است همه با هم برای حمایت و فعالیت جوانان راه را هموار نماییم .
سید ابراهیم کوخردی سرپرست گروه هنری بستکیه بیان کرد : مجوز موقتی ۳ ماهه از سوی اداره محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک اخذ نموده بودیم که تاریخ اعتبار فعالیت از تاریخ ۹۳/۱۲/۱۸ لغایت ۹۴/۳/۱۸ بوده است که ۱۸ خرداد ماه اعتبار قانونی مجوز موقت ما به اتمام میرسد که در صورت تمدید نکردن مجوزمان از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک نمی توانیم فعالیت نماییم .
کوخردی همکاری همه مسوولین بخصوص فرمانداری محترم شهرستان و اداره محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک را در این زمینه خواستار شد .
کوخردی به مهمترین اقدامات گروه بستکیه که با صفر ریال اعتبار در طی سه ماهه گذشته اشاره کرد و افزود : برگزاری جشن پایان سال به حضور حمید رضا ماهی صفت با حضور بیش از ۲ هزار نفر جمعیت ، همکاری در برگزاری تور عکاسی جنوب کشور در بستک ، برگزاری فستیوال موسیقی بستکی در اوز فارس جهت معرفی خوانندگان و موسیقی بستکی در آن منطقه ، همکاری در برگزاری کنسرت موسیقی آیین طلب هنرمند بندرعباسی را عنوان کرد .

وی تاکید کرد : در صورت حمایت خیرین و فرهنگ دوستان و مسوولین برنامه هایی همچون پخت حلیم خیری در ماه مبارک رمضان در شهر بستک و توزیع میان مردم ، برگزاری اردوهای فرهنگی و بومی گردی در شهرستان ، تالیف کتاب تاریخ و فرهنگ بستک ، تالیف تقویم تاریخی بستک ، حمایت از جوانان نویسنده با چاپ کتاب آنان و پیگیری نشریه و روزنامه شهرستان و……در دستور کار این گروه قرار خواهد گرفت .
در این همایش حاج آقا قائدی امام جمعه شهرستان ، شیخ هنگویه ، حاج آقا وحیدی امام جمعه هرنگ و تعدادی از فرهیختگان شهرستان و معتمدین و خیرین حضور داشتند .

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff