1

گروه‌های جهادی به میدان مقابله با ویروس کرونا بیایند

حجت الاسلام مهدی دری امام جمعه رودان در گفتگو با خبرنگار هرمز با بیان اینکه نیازمند حضور گروه‌های جهادی در میدان مقابله با ویروس کرونا هستیم، اظهار کرد: همان‌طور که نیروهای جهادی و فرزندان انقلاب در صحنه‌های گوناگون شبانه و روز در کنار مردم  حضور داشتند، امروز هم که درگیری کشور، استان و به ویژه شهرستان را با ویروس کرونا داریم، نیازمند حضور بیشتر این نیروها در میدان هستیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هم اکنون وضعیت شهرستان به لحاظ شیوع ویروس منحوس کرونا حاد است، لازم است نیروهای جهادی در عرصه و میدان، حضور بیشتری داشته باشند و کمک حال کادر درمانی و بیماران ما باشند.

دری تصریح کرد: بنا بر گزارش ها اعلام شده ظرفیت بیمارستان امام علی علیه السلام رودان تکمیل است و بیماران بسیاری نیز تحت قرنطینه خانگی هستند که لزوم کمک رسانی به بیماران و کادر درمان امروز بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

وی با دعوت از نیروهای داوطلب و جهادی از خیرین نیز برای مشارکت در این امر دعوت کرد و گفت: باید در این موقعیت حساس به یاری کادر درمان شتافت و با تامین برخی اقلام مورد نیز در رسیدگی به بیماران نیز تعجیل کرد.

امام جمعه رودان خاطر نشان کرد: بر همین اساس دفتر امام جمعه به عنوان یک پایگاه برای کمک رسانی به بیماران در نظر گرفته شده است و تلاش خواهد شد از همین پایگاه  اقلام و مواد غذایی مورد نیز بیماران تامین و در اختیار آنها قرار داده شود.

انتهای پیام/