گردهمایی بزرگ رأی اولی‌های مدارس شهرستان بستک برگزار شد
+ پ -
گردهمایی بزرگ رأی اولی‌های مدارس شهرستان بستک برگزار شد
در آستانه حماسه حضور مردم در انتخابات:

گردهمایی بزرگ رأی اولی‌های مدارس شهرستان بستک برگزار شد

در آستانه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری رأی اولی‌های مدارس شهرستان بستک گرد هم جمع شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری جهانگیریه، علاء الدین عزیزی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک در مرسم رأی اولی‌های شهرستان اظهار داشت: دشمنان چشم به انتخابات و حضور مردم پای صندوق‌های رأی دوخته‌اند لذا حضور مردم هرچه با شکوه‌تر باشد دشمنان نیز مأیوس‌تر می‌شوند.

 

وی اضافه کرد: حضور حماسی در انتخابات باعث اقتدار نظام اسلامی ایران در سراسر جهان خواهد شد و انقلابی که به قیمت شهادت فرزندان این مرز و بوم شکل گرفته را بیمه خواهد کرد.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک همچنین اظهار کرد: هفتم اسفند روز بلوغ سیاسی دانش‌آموزانی است که برای اولین بار توفیق تعیین سرنوشت خود را پیدا می‌کنند لذا باید این شور سیاسی به نحو شایسته گرامی داشته شود.

 

عزیزی در خصوص تعداد دانش‌آموزان رأی اولی شهرستان خاطرنشان کرد: ۳۲۶ نفر از دانش‌آموزان شهرستان بستک هفتم اسفند می‌توانند در انتخابات شرکت کنند و برای اولین بار رأی خود را به صندوق بیاندازند.

 

وی هدف از دعوت دانش‌آموزان رأی اولی را آشنایی آنان با تکالیف سیاسی خود دانست و عنوان کرد: دانش‌آموزان به عنوان بخش مهم تصمیم گیری در جامعه و آینده سازان مملکت این حق را دارند که تکالیف اجتماعی خود را بدانند و البته بر این اعتقاد هستیم که نسل کنونی با توجه به توسعه فضاهای مجازی و گردش فوق العاده اطلاعات تکلیف خود را به خوبی می‌دانند و در انتخابات هفتم اسفند با شعور سیاسی بالا شرکت خواهند کرد.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک در پایان ضمن دعوت از همه اقشار جامعه به حضور در انتخابات گفت: از این فرصت استفاده می‌کنم و همه مردم را به حضوری پر شور در انتخابات دعوت میکنم.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff