گردن آمریکا زیر تیغ انقلاب اسلامی است/ یمنی‌ها تاکنون ۹ شناور سعودی را هدف قرار داده‌اند
+ پ -
گردن آمریکا زیر تیغ انقلاب اسلامی است/ یمنی‌ها تاکنون ۹ شناور سعودی را هدف قرار داده‌اند

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: اکنون گردن آمریکا به عنوان شیطان بزرگ زیر تیغ انقلاب اسلامی بوده و آسیب‌پذیر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم بزرگداشت شهدای عرفه که شب گذشته در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، با بیان اینکه امام خمینی(ره) با گشایش راه انقلاب اسلامی چهره اسلام ناب را به همه دنیا نشان داد، افزود: در طی ۳۷ ساله گذشته همواره جلوه های جدیدی از اقتدار، امنیت و قدرت بی انتهای ایران همه مستکبران را به انفعال کشانده است و پیام اصلی شهدا این است.

وی در ادامه افزود: قدرت انقلاب اسلامی در حالی که مستکبران تصور نمی کردند قابل مقایسه با سال های گذشته نیست و این را مستکبران می دانند که این قدرت و استکبار باعث شده که در راهبردهای اساسی خود رسما تغییر ایجاد کنند.

سردار فدوی تصریح کرد: منشأ همه اقداماتی که دشمن انجام می دهد آمریکاست و طراحی کرده اند که انفعالی بودن آن ها را می بینیم و عدم رویارویی مستقیم آن ها را شاهد هستیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه خاطرنشان کرد: طراحی نقشه های خبیثانه مستکبران نشانه های انفعال خود را به وجود آوردند و با فرستادن احمق هایی که به مثابه عروسک های خیمه شب بازی هستند به دلیل عصبانیت شرایط انفعال بیشتر خود را نشان دادند.

وی در ادامه عنوان کرد: در وضعیت فعلی صحنه جهانی که مربوط به منطقه است اقداماتی که آمریکا انجام می دهد هیچ یک از کشورهای منطقه که جمعیتی هم ندارند عددی نیستند که دشمن جمهوری اسلامی شوند و آمریکا می داند که نه خودش و نه دست نشانده هایش نمی توانند ایران را تهدید کنند.

سردار فدوی با اشاره به اینکه هر اتفاقی که در منطقه می افتد مربوط به شیطان بزرگ است، افزود: هر اتفاقی که در منطقه شاهد هستیم، مستقل نیست و مانند ۳۷ ساله گذشته اقدامی از طرف شیطان بزرگ آمریکا است و اگر اقدامی توسط انقلاب اسلامی صورت بگیرد بر اساس اقدامات آمریکا خواهد بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه آمریکا با طراحی خبیثانه خود به اطمینانی رسیده است که امکان مقابله مستقیم با ایران را ندارد،‌ خاطرنشان کرد: آمریکا فریب خوردگان را به اسم گروه های مختلف در بدترین شکل ممکن به اعمال تروریستی وادار کرده است تا چهره مطلوبی که آمریکا می خواهد از اسلام به دنیا معرفی کند و همچنین تفرقه ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا به دنبال آن است که در منطقه که کشورهای اسلامی هستند به غیر از صهیونیست ها، به جز اینکه مردم را به اختلاف بیاندازند، بین دولت ها جنگ ایجاد کنند و هیچ حرکتی از ابتدا علیه انقلاب اسلامی اتفاق نمی افتد مگر اینکه منشأ آن آمریکا باشد.

سردار فدوی با بیان اینکه گردن ‌آمریکا زیر تیغ انقلاب اسلامی  است و شیطان بزرگ آسیب پذیر بوده است، خاطرنشان کرد: آمریکا فقط مقدار اندکی از توانمندی های ما را می داند و ما خود خواستیم که از آن ها مطلع شود و وقتی از ابعاد کامل آن اطلاع پیدا می کنند و می خواهند از آن استفاده کنند که دیگر وجود خارجی ندارند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه عنوان کرد: آمریکایی ها، اروپایی ها و کشورهای مرتجع منطقه به دنبال این بودند که مبارک در مصر سقوط نکند و از هیچ کاری دریغ نکردند و فقط ۲۰ روز توانستند آن را نگه دارند و تا امروز پنج سال است که نتوانستند سوریه را شکست دهند و خودشان اعتراف کردند که چون انقلاب اسلامی از سوریه حمایت می کند نمی شود سوریه را شکست داد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با سرعت در حال حرکت رو به جلو است، عنوان کرد:‌ طی سال های طولانی حتی یک شبانه روز را برای بالا بردن توان خود و از بین بردن دشمنان خدا از دست نداده ایم.

سردار فدوی با بیان اینکه امروز قدرت انقلاب اسلامی در حدی است که شیطانک های کوچک جایی برای ابراز قدرت ندارند، افزود: امروز در یمن فقط عربستان، قطر و اماراتی ها نیستند که در حال جنگ هستند بلکه کسانی که پیام انقلاب به آن ها خورده است مشغول جنگ هستند و آن ها در عصبانیت دارند خفه می شوند که نزدیک ۱۰ ماه است که با مردمی که ایمان دارند و نفس انقلاب اسلامی به آن ها خورده است نتوانسته اند پیروز شوند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان تصریح کرد: یمنی ها تا امروز ۹ ناو و شناور ۸۰۰ میلیون دلاری سعودی ها را مورد هدف قرار داده اند و این به برکت انقلاب اسلامی و شهدا است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff