گرامیداشت اعیاد ملی و مذهبی در جامعه احترام به ارزش ها و آرمانهاست
+ پ -
گرامیداشت اعیاد ملی و مذهبی در جامعه احترام به ارزش ها و آرمانهاست

فرماندار شهرستان سیریک گفت: بمناسبت اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج) و هفته جوان مراسم جشن بزرگ نیمه شعبان و آئین تجلیل از جوانان نمونه و نخبه سطح روستاها و شهرهای شهرستان سیریک برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سعیدالله مبارکی فرماندار شهرستان سیریک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار آذینی اظهار کرد: همزمان با هفته جوان ، اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) بیش از ۳۰ برنامه بزرگ جشن، ایستگاه صلواتی ،جشنواره غذایی، مسابقات فرهنگی هنری در سطح شهرستان بویژه در روستاهای بخش بمانی و شهرهای سیریک ، گروگ و بندر کوهستک برگزار خواهد شد.

 

این مسئول افزود: با توجه به اهمیت و گرامیداشت اعیاد ملی و مذهبی در کشور و لزوم احترام به ارزش ها و آرمان ی ها نظام ، انقلاب و اسلام  بسیار مهم و لازم است که این آئین ها به بهترین نحو ممکن با مشارکت ادارات فرهنگی و نهادهای مردمی برگزار شود.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز کرد: در راستای تشویق و ترغیبب جوانان و نوجوانان شهرستان به انجام کارهای پژوهشی، تحقیقاتی و ورود به ایجاد بازارهای اشتغال و سرمایه گذاری و راه اندازی مشاغل پایدار در سطح روستاها و شهرهای شهرستان از جوانان فعال در حوزه ها و بخش های مختلف با حضور مسئولین محلی و استانی تجلیل خواهد شد.

 

مبارکی تصریح کرد:  پویایی و درخشش هر جامعه و محیطی  بستگی به استعداد و توانمندی مردمان آن بویژه جوانان آن دارد و موفقیت و رشد و توسعه حاصل نمی شود مگر اینکه جوانان آن وارد عرصه های میدان برای رسیدن به موفقیت و سربلندی جامعه خود تلاش و همت کنند.

 

وی اذعان کرد: با درخشش جوانان و نوجوانان در عرصه های مختلف سهم بزرگی از تحولات و پیشرفت های جامعه بر عهده آنهاست و نسل جوان و نوجوان ایران اسلامی باید با قرآن و اهل بیت (ع) انس بگیرد که راه و روش موفقیت و سعادت یقینا پیمودن بهترین راههاست که بهترین راهها  در گرو عمل به قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff