تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 285748
تاریخ انتشار:سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۲| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
کاندیداها این تصاویر را قاب کنند!

کودکان کار در پسا تبلیغات انتخاباتی

این روزها پس از پایان سخنرانی عمومی و تبلیغاتی نامزدها ، کودکان کار در محل سخنرانی و در بین زباله ها، به دنبال جمع آوری بطری های آب معدنی و قابل بازیافت می گردند.

کودکان کار در پسا تبلیغات انتخاباتی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، بازار انتخابات در شهرستان ممسنی و دیگر نقاط کشور داغ است هر نامزد انتخاباتی با هزینه های بالا می خواهد سری در میان سرها باشد. در این دنیای رقابت هر کسی به طریقی سر مست شده جشن و پای کوبی در خیابان ها به راه انداخته است. هر نامزد ، هر گروه و هر جریان سیاسی تلاش می کند تا سهمی از این رخ داد بدست آورد.

اما دریغا،  نه در بین سرها بلکه در زیر پاها و  نه در بین جشن های  انتخاباتی بلکه در زباله دان انتخابات کودکانی هستند که به کمترین سهم قانع می شوند.

 

تصاویر زیر مربوط به پایان سخنرانی های عمومی نامزدهای انتخاباتی است کودکان کار پس از پایان مراسمات با حضور در محل سخنرانی سعی می کنند از  بین زباله ها و پسمانده ها  برای خود و خانواده ی خود تکه نانی جور کنند. آنها به جمع کردن قوطی های آب معدنی و رانی قانع هستند!

 

کودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنی

محل سخنرانی کاندیدهای انتخاباتی  استادیوم شهید لشکری نورآباد

کودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنی

کودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنی

حضور روزانه هزاران نفر در استادیوم

کودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنی

پایان مراسم – و زباله های رها شده در استادیم

کودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنی

واما پس از پایان مراسم نوبت به کودکان کار می رسد …

کودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنی

باید به این عکس ها خیره شد و اندیشید که در کجا قرار داریم و از هیاهو دست کشید و به عمق ماجرا نگاه کرد. از ظاهر های فریب کارانه فرا کرد و به واقعیت بیندیشیم.

ای نامزدهای انتخاباتی اگر واقع بین باشید حال به این نتیجه خواهید رسید که حضور در عرصه انتخابات بازی نیست، رقابت نیست و خود برتر بینی نیست بلکه مکانی برای انجام تکلیف است. شما نسبت به وضعیت شهرستان ممسنی مسئولیت دارید و باید محرومیت را بردارید و با فقر مبارزه کنید.

 

وای به حال نامزدی که به این کودکان و به این مردم خیانت کند وای به حال نامزدی که می تواند میلیون ها تومان برای تبلیغات، پوسترها و تصاویرش خرج کند اما نمی تواند حتی یک قدم برای توسعه شهرستان و محرومیت زدایی شهرستان گام بردارد.

 

هر کدام از نامزدها که پیروز شدید موظف هستید این تصاویر را در دفتر خود قاب کنید تا یادتان بیاید در ممسنی چه می گذرد و هوای تهران را برای خود مسموم بدانید!

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=285748
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

8,641 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی