کوتاهی در امر آموزش جامعه را دچار عقب گرد می کند/ رهبر انقلاب بزرگترین آموزگار زمان برای حق جویان است
+ پ -
کوتاهی در امر آموزش جامعه را دچار عقب گرد می کند/ رهبر انقلاب بزرگترین آموزگار زمان برای حق جویان است

عالم اهل سنت استان هرمزگان با بیان اینکه کوتاهی در امر آموزش جامعه را دچار عقب گرد می کند،تصریح کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با فرمایشات راهگشایشان آموزگار بزرگی برای مردم کشور و حق جویان می باشند در عصر حاضر می باشند.

سید عبدالرئوف قتالی، عالم اهل سنت استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار فرهنگی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به مقام معلم در اسلام گفت: حضرت امیرالمومنین علی(ع) فرموده اند: “هر کس یک کلمه به من آموزش هم من بنده او هستم” این روایت نشان از جایگاه بالای معلم در دین اسلام دارد.

 

وی با بیان اینکه حل مشکلات معلمان نقش بسزایی در بهبود جامعه دارد،اظهار کرد: اگر در امر آموزش کوتاهی شود جامعه دچار عقب گرد می شود.

 

قتالی تصریح کرد: امام خمینی بزرگترین معلم تاریخ بودند که باعث شکل گیری جامعه ایرانی اسلامی شدند و با راهنمایی امام راحل کفر و طاغوت از جامعه ما رخت بر بست و شاهد پیشرفت روز افزون کشور در سالهای اخیر شدیم.

 

وی با اشاره به دیدارشان با امام راحل بیان کرد:امام خمینی از معلمان خواستند که آموزش اسلامی را سرلوحه خود قرار دهیم و این فرمایش رهبر کبیر انقلاب را در دوران خدمت و آموزش  آویزه گوش خود کردم.

 

عالم اهل سنت استان هرمزگان با بیان اینکه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با فرمایشات راهگشایشان آموزگار بزرگی برای مردم کشور و حق جویان می باشند، خاطرنشان کرد:معلمان و  آموزگاران باید دین آموزی و عشق به میهن را در راس آموزش های خود قرار دهند و به آنچه که بزرگان دین می گویند عمل کنند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff