کنده کاری ها بلای جان خیابان های شهر قشم +تصاویر
+ پ -
کنده کاری ها بلای جان خیابان های شهر قشم +تصاویر

وجود معابر مناسب و وجود خودرو های بیشتر یکی از نشانه های بارز تفاوت بین شهر و روستا است که به دلیل جمعیت بیشتر و نیاز عبور و مرور مردم برای رفع نیازهایشان همواره مورد توجه مدیریت شهری قرار می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، حساسیت این موضوع در شهر قشم به عنوان یک شهر توریستی که در طول سال میزبان میلیون ها نفر از هموطنان عزیزمان است به طور حتم از اهمیت مضاعفی برخوردار است ، اما آنچه که در خیابان های شهر قشم  مشهود است گویای واقعیتی است که متولیان این موضوع را فراموش کرده اند و جان شهروندان در این بین درمعرض مرگ قرار گرفته است .

وجود این چاله به دلایل مختلفی است که مهمترین آنها را می توان کندن مکرر آسفالت توسط سازمان های مختلف و عدم تعمیر مناسب روکش آسفالت پس از آن است به نحوی که در بعضی از نقاط به علت زیر سازی نامناسب چاله هایی در وسط خیابان به وجود می آید و رانندگان مجبورند در خیابان در مسیر خاصی حرکت کنند .

 

اما مسافرانی که از این وضع آگاه نیستند در این بین قربانی خیابانهای پر چاله اند  و وقوع تصادف امری دور از ذهن نخواهد بود ، لذا با شروع فصل ورود مسافرین به شهر قشم سازمان منطقه آزاد می بایست  در یک پروسه کوتاه مدت اقدام به تعمیر روکش آسفالت و رفع این مشکلات نماید.

 

پیمانکارهایی که برای اجرای پروژه های متعدد از قبیل آبرسانی ، گاز رسانی و موارد دیگر آسفال های معابر اصلی این شهرستان را تخریب می کنند در هنگام تعمیر خیابان ها نظارت کافی بر اجرای صحیح خیابان ها صورت نمی گیرد و پیمانکارها برای هزینه کمتر خیابان ها را بدون نکات ایمنی لازم تعمیر می کنند که نتیجه آن این می شود که خیابان ها بعد از یک ماه به این صورت می شود .

 

تصاویر این گزارش از خیابان های اصلی شهر قشم است که قضاوت در این مورد را بر عهده شما مخاطبین عزیز قرار می دهیم.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff