کنترل دو هزار فقره تخلفات در طرح انضباط ترافیکی هرمزگان
+ پ -
کنترل دو هزار فقره تخلفات در طرح انضباط ترافیکی هرمزگان

رئیس پلیس راهور استان از کنترل ۲ هزار و۱۱ فقره تخلفات ساکن در حوزه ترافیکی درون شهری و اجرای طرح انضباط ترافیکی در دی ماه امسال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سرهنگ محمد باقر سلیمی در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار داشت:  در ادامه طرح های ارتقاء انضباط ترافیکی و انتظام بخشی به عبور و مرور، طرح ضربتی مقابله و برخورد با تخلفات ساکن، آلودگی صوتی، شیشه دودی، پلاک مخدوش و تلفن همراه با بکارگیری توان حداکثری تیم های عملیاتی و ستادی راهور در سطح استان اجرا می شود.

 

وی افزود:در اجرای این طرح در  دی ماه امسال ۵۲۰ فقره آلودگی صوتی، دو هزار و ۷۲۰ فقره شیشه دودی،۱۸۰فقره پلاک مخدوش و سه هزارو ۹۱۸ فقره استفاده از تلفن همراه توسط رانندگان در حین رانندگی و دو هزار و۱۱ مورد تخلفات ساکن اعمال قانون ود ر این رابطه ۶۱۹ دستگاه خودرو و  هزارو ۸۴ دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف  و به پارگینگ انتقال  داده شدند.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان با تاکید بر استمرار طرح های انضباط ترافیکی در استان و قاطعیت پلیس در اجرای موفق این طرح ها،خاطر نشان کرد: مأموران راهنمایی و رانندگی در صورت مشاهده و برخورد با اینگونه تخلفات و به ویژه تخلفات حادثه ساز ،بدون اغماض و برابر قانون با متخلفان برخورد می کنند.

 

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff