کم رنگ کنندگان حماسه ٩ دی خائنین به نظام هستند/ عوامل فتنه ٨٨ خواص بی بصیرت بودند

+ پ -
کم رنگ کنندگان حماسه ٩ دی خائنین به نظام هستند/ عوامل فتنه ٨٨ خواص بی بصیرت بودند

امام جمعه پارسیان با اشاره به حوادث وفتنه گری پس از انتخابات سال ۸۸ گفت:کم رنگ کنندگان حماسه ٩ دی خائنین به نظام هستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛حجت الاسلام میرزایی‎، امام جمعه شهرستان پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه ‎با دعوت مردم به تقوای الهی، پنج علامت مؤمن‎در روایت امام سجاد علیه السلام را ذکر کرد.

‎حجت الاسلام میرزایی با یادآوری‎حماسه بزرگ نهم دی ۸۸ گفت:‎ بعد از توطئه جنگ تحمیلی، کودتای مخملی سال ۸۸ را می شود گفت یکی از مهمترین توطئه‌های استکبار علیه انقلاب اسلامی بوده است.
‎وی با اشاره به خیانت فتنه گران اظهار کرد:‎ اصلی ترین هنر سران فتنه سال ۸۸ این بود که عناصر ضد انقلاب و زاویه دار با نظام اسلامی را که جرأت عرض اندام نداشتند ، به کف خیابان ها آمدند و کینه خود را آشکار کردند.
‎ خطیب نمازجمعه شهرستان با نقل حوادث فتنه یادآوری کرد: ‎فتنه گران رسما شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل راخط زدند و تصویر امام را آتش زدند تا جایی که دیگر بحث تقلب انتخابات نبود و این آرمان امام(ره) و نظام بود که زیر پای آنها قرار گرفته بود.
‎امام جمعه پارسیان حضور مردم در نهم دی را بعد از اهانت فتنه گران به ساحت مقدس امام حسین علیه السلام و عزاداران و خلق حماسه ای جاودان دانست و تصریح کرد: ‎مردم در نهم دی به گوش دو دسته سیلی زدند یک دسته تفاله ها و عمله های فتنه که در کف خیابان بودند و یک دسته خواص بی بصیرت و تشنگان قدرت که جز هوای نفس و خوش خدمتی به دشمنان اسلام و ضرر به مردم چیزی را نمی شناختند.

‎حجت الاسلام میرزایی یادآور شد:‎ مهمترین مشخصه حماسه ماندگار و جاودانه نهم دی سال ۸۸ ، سه عنصر اساسی ایمان ، اتحاد و بصیرت است که باعث گردید با حضوری ۴۰ میلیونی در کل کشور ، بقای نظام و انقلاب اسلامی و سرزندگی و هوشمندی مردم و رهبری انقلاب اسلامی را بار دیگر با عزت و اقتدار به رخ جهانیان بکشد.
‎وی با انتقاد از کسانی که در صدد کم رنگ نشان دادن حماسه نهم دی ماه هستند، گفت:‎مردمی که حماسه نهم دی را خلق کردند از‎خائنین به نظام و ولایت کوتاه نمی آیند. وکسانی که به صراحت اعلام می کنند که در راهپیمایی نهم دی ماه شرکت نمی کنیم مردم بابصیرت باردیگر اندیشه های غلط آنها را می دانند.

‎امام جمعه شهرستان با تأکید مجدد بر بدعهدی آمریکا یادآور شد: ‎دولت و دستگاه دیپلماسی کشور در مقابل بدعهدی های آمریکا تقابل به مثل کند و تقابل ما ، نقص عهد ما می باشد.
‎وی با تبریک پیروزی جبهه مقاومت در میدان حلب و خروج همه تروریست های متجاوز از شهر، آن را مقدمه برای خروج کامل و آزاد سازی کامل سوریه از لوث وجود تروریست دانست و گفت:‎بعد از چهار سال مقاومت و اهداء شهدای عزیز این بار آمریکا، عربستان، قطر ذلیلانه شکست خورده و این ایران و روسیه است که معادلات منطقه را با محور مقاومت رقم می زند به طوری که با ترورسفیر روسیه نیز این روند ادامه داشت ودرترکیه نیز بدون حضور حامیان تروریست یعنی آمریکا وعربستان، تنها ایران، روسیه و ترکیه آینده سوریه را تعیین کردند.

‎امام جمعه پارسیان دیپلماسی مقاومت را در آزاد سازی حلب تبریک و از دیپلماسی مذاکره و نتیجه شکست انتقاد کرد.

حجت الاسلام میرزایی روز ثبت احوال را تبریک و یادآور شد:‎ثبت احوال نهاد حاکمیتی و فرهنگی است و حاوی اطلاعات مهمی است که زیر بنای فعالیت نظام است.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff