کمیته کیفیت بخشی آموزشی در مدارس بستک تشکیل می شود
+ پ -
کمیته کیفیت بخشی آموزشی در مدارس بستک تشکیل می شود

سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک با تاکید بر متناسب سازی رشته های تحصیلی با بازار کار خواستار تشکیل کمیته های کیفیت بخشی آموزشی در مدارس بستک شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،علاءالدین عزیزی سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک با اشاره به توانمند سازی معلمان در برنامه های آموزشی و پرورشی گفت: مدیران در راستای تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت و با جلب مشارکت اولیاء و بانشاط کردن فضای مدرسه بایستی به توسعه فعالیت های آموزشی و تربیتی دانش آموزان توجه ویژه نشان دهند.

 

 

 

 

سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک با تأکید بر متناسب سازی رشته های تحصیلی با بازار کار خواستار تشکیل کمیته های کیفیت بخشی آموزشی و انجام کارها بصورت تیمی در مدارس و فراهم ساختن زمینه رشد و شکوفایی دانش آموزان توسط مدیران شد.

 

 

 

 

وی با بیان شناسایی توانمدی های مدیران، معلمان و ایجاد فضای همدلی و شنیدن مشکلات مدارس، افزود: تشکیل کارگاه های تخصصی در مدارس می تواند به ارتقای بیشترکیفیت آموزشی در این شهرستان کمک کند.

 

 

 

 

عزیزی تصریح کرد: شهرستان بستک در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ دارای ۱۸ مدرسه متوسطه نظری، ۴ هنرستان فنی و حرفه ای و ۳ هنرستان کاردانش می باشد و تعداد دانش آموزان پایه دوم و سوم متوسطه براساس آخرین آمار، ۱۵۹۲ نفر می باشد که از این تعداد ۱۲۶۹نفر در متوسطه نظری، ۱۷۷نفر در فنی و حرفه ای و ۱۴۶نفر در کاردانش تحصیل می کنند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff