کمیته ویژه پیگیری و تسهیل روند تحقق شعار سال در میناب راه اندازی می شود
+ پ -
کمیته ویژه پیگیری و تسهیل روند تحقق شعار سال در میناب راه اندازی می شود

معاون استاندار هرمزگان از راه اندازی کمیته ویژه پیگیری و تسهیل روند تحقق شعار سال مبتنی بر برنامه ریزی های دولت متشکل از کارشناسان و فعالان حوزه های اقتصادی و سیاسی و اجتماعی در شهرستان میناب از ابتدای سال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ علیرضا پاکدامن معاون استاندار هرمزگان در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب، نامگذاری سال ۹۵ بنام سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبری را نشان دهنده آینده نگری ایشان با توجه به شرایط فعلی کشور دانست و گفت: اقتصاد مقاومتی همراه با تدبیر و برنامه ریزی آینده روشنی را پیش روی اقتصاد کشور می گشاید.

 

معاون استاندار هرمزگان افزود: افزایش مشارکت عمومی ، ثبات آفرینی و ارتقاء جایگاه واقعی کشور در سطح بین الملل حاصل تلاش و موفقیت های دولت در طی سال گذشته در حوزه های خروج از رکود ، کاهش نرخ تورم ، ایجاد تراز مثبت صادرات و رشد اقتصادی قابل بررسی و تحلیل است.

 

پاکدامن اقتصاد مقاومتی را راه حل مناسبی برای رفع مشکلات در حوزه های گوناگون برشمرد و اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی نقشه راه کشور در حوزه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی و بطور ویژه در زمینه اقتصاد بعنوان نقشه راه و برنامه ریزی راهبردی در حوزه اقتصاد ملی و بین الملل کشور است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب گفت: توسعه و پیشرفت ایران اسلامی همراه با ایجاد اشتغال ، رونق اقتصادی و تولید پایدار با اتکا بر نیروهای داخلی و استفاده ازظرفیتهای بین المللی با رویکرد تسریع در روند پیشرفت کشور خواهد بود.

 

معاون استاندار هرمزگان تاکید کرد: با استفاده از همه ظرفیت های موجود در عرصه های مختلف می تواند ما را در رسیدن به اهدافمان یعنی رفاه و آبادنی بیشتر برای کشور عزیزمان برساند لذا بایستی همه در کنار دولت باشند تا به نتایج مطلوب دست بیابیم.

 

فرماندار ویژه شهرستان میناب در پایان از تشکیل کمیته ویژه پیگیری و تسهیل روند تحقق شعار سال مبتنی بر برنامه ریزی های دولت متشکل از کارشناسان و فعالان حوزه های اقتصادی و سیاسی و اجتماعی در شهرستان میناب از ابتدای سال خبر داد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff