کمیته مسابقات علمی، عملی و علمی، کاربردی هنرستانهای رودان تشکیل شد
+ پ -
کمیته مسابقات علمی، عملی و علمی، کاربردی هنرستانهای رودان تشکیل شد
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش رودان خبر داد:

کمیته مسابقات علمی، عملی و علمی، کاربردی هنرستانهای رودان تشکیل شد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش رودان از تشکیل کمیته مسابقات علمی،عملی و علمی، کاربردی هنرستاها به منظور برنامه ریزی جهت حضور درخشان هنرجویان در مسابقات استانی خبر داد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ نادر صفایی در گفت و گو با خبرنگار  رودان نیوز؛ اظهار کرد: نشست کمیته مسابقات علمی، عملی و علمی،کاربردی هنرستانهای رودان به منظور برنامه ریزی منسجم و هدفمند با حضور مدیران و معاونین فنی هنرستانها فنی و حرفه ای و کارودانش در محل سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش رودان برگزار و اعضای این کمیته مشخص شدند.

وی با ابراز خرسندی از حضور هنرآموزان در مسابقات سنوات گذشته افزود: هنرجویان رودانی در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ موفق به کسب ۳۵ رتبه برتر استانی در مسابقات علمی،عملی و علمی، کاربردی در بین هنرستانهای استان شدند که در نهایت مهدی پورحاتم موفق شد در رشته جوشکاری به مقام کشوری این رشته دست یابد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش رودان تصریح کرد: در مرحله استانی این آزمون ۸۶ نفر از هنرجویان ۱۱ هنرستان شهرستان در ۳۰ رشته فنی و کارو دانش با سایر هنرجویان استان به منظور راهیابی به مرحله کشوری این مسابقات در دو بخش تئوری و عملی با هم به رقابت می پردازند.

صفایی عنوان کرد: هنر جویان رودانی درگروه فنی مسابقات علمی و عملی در رشته های الکترونیک، الکتروتکنیک، ساختمان، کامپیوتر، حسابداری بازرگانی، نقشه کشی معماری، کودکیاری، گرافیک ، امور زراعی و باغی،  امور دامی و ماشین های کشاورزی و نیز در بخش علمی کاربردی در رشته های جوشکاری، برق، تعمیر موتور خودرو، تراشکاری، تعمیر موتور تراکتور، مرغداری صنعتی، الکترونیک صنعتی، برق ساختمان، تابلوسازی برق صنعتی، خیاطی دوخت های تزئینی، مدیریت خانواده، تصویر برداری، طراحی و توسعه صفحات وب، تصویر سازی با رایانه، نقشه کشی ساختمان، معماری داخلی، حسابداری مالی و خیاطی لباس زنانه برای کسب سهمیه کشوری این مسابقات تلاش می کنند.

وی تعداد شرکت کنندگان در هر رشته را بین ۲ الی ۴ هنرجو عنوان و اضافه کرد: مسابقات استانی هنرجویان به میزبانی مرکز استان در نیمه دوم اسفند ماه برگزارمی شود.

نادر صفایی در در پایان خاطر نشان کرد: پس از مشخص شدن نفرات برگزیده هر رشته، هنرجویان راه یافته به مرحله کشوری در بخش تئوری با نظارت مستقیم مسوولین برگزاری مسابقات کشوری با سایر هنرجویان به رقابت می پردازند.

مرحله پایانی مسابقات علمی، عملی و علمی، کاربری هنرستانها را نیمه اول اردیبهشت ماه به میزبانی استان مرکزی شهر اراک برگزار می شود

گفتنی است در حال حاضر یک هزارو ۳۲۸ هنرجو در ۱۱ هنرستان این شهرستان مشغول به تحصیل هستند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff