کمیته امداد برخی اختیارات را به مراکز نیکوکاری واگذار می کند
+ پ -
کمیته امداد برخی اختیارات را به مراکز نیکوکاری واگذار می کند

مدیرکل کمیته امدادامام خمینی(ره)هرمزگان درحاشیه برگزاری ستاد راهبردی شبکه های مردمی گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) برخی اختیارات خود را برای رفاه بیشتر نیازمندان به مراکز نیکوکاری واگذار می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ، مرتضی موصلی مدیرکل کمیته امدادامام خمینی(ره)هرمزگان ، اظهار داشت: با مطالعاتی که انجام شده است می بایست مشکل مردم به دست خود مردم درقالب مراکزنیکوکاری انجام شود.
وی سهم مردم درخدمات رسانی به نیازمندان را ۳۰درصد اعلام کرد و افزود:۷۰درصد دیگر ازاین خدمات رسانی سهم دولت است.

 

مدیرکل کمیته امدادامام خمینی(ره)هرمزگان ادامه داد: برای نخستین بار در استان هرمزگان،نیروهای مراکز نیکوکاری به جای نیروهای کمیته امدادبرای تخلیه صندوق ها دردرمحله احشام وشهرکوشکنارمراجعه خواهند کرد واین اقدام درپارسیان به نمایندگی از استان هرمزگان انجام خواهد شد.

 

موصلی ، بیان داشت: تلاش کمیته امداد این است که کارهای مربوط به کمک به افراد نیازمند به مردم واگذار شود و از افراد قابل اعتماد و مورد تایید مردم برای ارائه خدمات به افراد نیازمند استفاده شود.

 

موصلی ، تصریح کرد: درراستای توسعه فرهنگ الهی انفاق ونیکوکاری وگسترش سنت های حسنه اسلامی وهمچنین افزایش سطح همبستگی های اجتماعی مطابق برنامه ریزی های صورت پذیرفته از امروز شاهد اجرای طرح آزمایشی مراکز وشبکه های نیکوکاری به صورت پایکوت درشهرستان پارسیان خواهیم بود.

 

وی ، خاطرنشان کرد: با توسعه واجرای مراکزجدید در پارسیان انتظار می رودمسائل ومشکلات خانواده های نیازمندومسائل مرتبط با توانمندسازی خانواده های ایتام به شکل جدی تر وتوسط خود مردم صورت پذیرد.

 

مدیرکل کمیته امدادامام خمینی(ره)هرمزگان ، تأکید کرد: براساس کارشناسی های صورت گرفته به واسطه ظرفیت های خوبی که در شهرستان پارسیان وجود داردبه ویژه مردم سخاوتمند ونوع دوست،تصمیم براین شده است که برای نخستین بار در هرمزگان مباحث مربوط به شبکه های نیکوکاری در اجرای بخشی از فعالیت های مددکاری درسطح شهرستان پارسیان انجام گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه هر جا مردم ورود پیدا کنند برکات افزایش و مشکلات رفع شده است ، گفت: امیدواریم با توسعه این مراکز امر خدمت رسانی به نیازمندان توسط خود مردم به شکل مطلوب تری صورت پذیرد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff