کمک 4 میلیاردی مردم میشی برای ساخت مدرسه
+ پ -
کمک ۴ میلیاردی مردم میشی برای ساخت مدرسه

فرماندار سیریک گفت:مردم روستای میشی برای احداث مدرسه ۶ کلاسه ابتدایی روستا مقدار ۲ هزار متر مربع زمین و مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان کمک کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، سعید الله مبارکی در حاشیه سرکشی و دیدار با مردم روستای میشی شهرستان سیریک افزود: خیرین و نیکوکاران این روستا تعداد ۳۵۰ دست مانتو ، کیف ، کفش و لوازم تحریر و لوازم آموزشی به مبلغ ۲۰ میلیون تومان به دانش آموزان بی بضاعت شهرستان کمک کردند.

 

 

 

 
فرماندار سیریک بیان کرد: همچنین از محل اعتبارات استانداری مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال برای بهسازی و روشنایی معابر روستا واگذار شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز داشت: الحمدالله مردم خوب و نجیب و متدین شهرستان سیریک در بخش مساعدت و کمک به کارها و فعالیت های عام المنفه همیشه پیش قدم بوده و هر جایی که مسئولین از مردم یاری و مساعدت خواستند حاضر و کمگ کردند.
وی با بیان اینکه هدف ما خدمت رسانی به مردم است و در این راستا هر کاری که بتوانیم در راستای اجرای قانون به مردم ارائه خواهیم داد اظهار داشت: کمک به دیگران و خدمت به خلق به معنای برآوردن نیازهای آنان از راههای درست است و اعم از آن که مادی یا معنوی باشد در فرهنگ اسلامی یکی از عبادت های پر اهمیت در جامعه ما محسوب می شود.
این مسئول ابراز داشت : روستای میشی با ۳۰۰ خانوار و ۱۵۰۰ نفر جمعیت در ۴ کیلیو متری جنوب شهر سیریک قرار دارد.

 

 
انتهای پیام/م

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff