کمپین سه محوریتی صدای دریا راه اندازی شد
+ پ -
کمپین سه محوریتی صدای دریا راه اندازی شد

با توجه به تحولات اخیر منطقه شبکه وبلاگ نویسان استان هرمزگان”صدای دریا” با همکاریشبکه اطلاع رسانی هرمز اقدام به برگزاری یک کمپین با سه محوریت بی اعتمادی به آمریکا/دفاع از پاسورت ایرانی وطوفان جنایت عربستان در یمن نمود.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ این روزها جو منطقه خاورمیانه برای کشورهای اسلامی بسیار متشنج و ناآرام است و برای همگان آشکار است که بانی این ناآرامی ها کدام کشورها هستند و سود زیادی را برایشان دربر خواهد داشت.

شبکه وبلاگ نویسان استان هرمزگان“صدای دریا” با همکاری شبکه اطلاع رسانی هرمز برای نخستین بار اقدام به ایجاد کمپین سه محوریتی کردندو از تمامی فعالان فضای مجازی و هنرمندان قلم به دست خواهشمنداست ضمن باز نشر کمپین های زیرآثار خود را در این زمینه ها در قالب یادداشت، گزارش، مصاحبه، عکس، کلیپ و…در شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها و وبسایت های خود نشر دهند و لینک آن را به سایت “صدای دریا” ارسال نمایند.

محور های کمپین:

 

303866_880

۱- کمپین بی اعتمادی به آمریکا:

آمریکا بارها خوی حیله گری خود را به جهان وعلی الخصوص ایران اسلامی در طول تاریخ نشان داده که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

کودتای ۲۸ مرداد
سفارت یا مرکز براندازی؟
حمله نظامی یا عملیات طبس
کودتای نقاب یا نوژه
کارگردانی جنگ تحمیلی عراق علیه ایران
تسلیح شیمیایی صدام
حمله به هواپیمای مسافری
تحریم های غیرقانونی
تلاش برای براندازی که یکی از آنها حادثه انتخابات سال ۸۸ است
سنگ اندازی هسته ای

در صحبت های جدید دولت آمریکا گفته است: تحریم ها به صورت مرحله ای برداشته خواهند شد و باید ایران اجازه بازرسی تأسیسات نظامی خود را بدهد که این خود با سخنان مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله) و نمایندگان مذاکره کننده مغایرت دارد که این خود یکی از عوامل بی اعتمادی به آمریکا است.

 

۲- کمپین دفاع از پاسپورت ایرانی:

farhangnews_95853-278042-1412933624

اپیزود اول:

حسن روحانی در خرداد ۹۲ در شبکه جام جم:

به همه هموطنان قول خواهم داد که بزرگان و افتخارات ایران را و میراث فرهنگی ایران و بزرگانی که برخیهمسایگان در حال تصاحب آنها هستند را این افتخارات که جزو تاریخ و فرهنگ ماست را برمی‌گردانم و قول می‌دهم که اعتبار و احترام را به پاسپورت ایرانی برگردانم..

..در واقع همه سوالات به سیاست خارجی بازمی‌گردد. باید بدانید که ارزش پاسپورت علامت نوع رابطه ما با دنیاست؛ اگر روابط ما با کشوری، قاره‌ای یا کل جهان صمیمی و بر مبنای احترام متقابل و منافع متقابل، روابط گرمی شد، آنوقت شهروند ایرانی در آن کشور جایگاه دیگری پیدا می‌کند، در آن صورت چهره ایرانی را که می‌بینند، به عنوان چهره دوست نگاه می‌کنند و پاسپورت هم جایگاه خود را پیدا می‌کند.

اپیزود دوم:

فروردین ۹۳: حمید ابوطالبی که به  عنوان سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل،معرفی شده بود، در اقدامی بی سابقه  توسط سنای آمریکا، ممنوع الورود شد!

اپیزود سوم:

 فروردین ۹۴: معاون پارلمانی وزارت امور خارجه آقای قشقاوی گفت: «در هفته دوم تعطیلات سال ۹۴، به هنگام بازرسی از یک کاروان عمره ایرانی، مأموران متخلف مذکور به بهانه مشکوک‌شدن به دو نوجوان ایرانی، آنها را از بقیه جدا کرده و در بخش دیگری مورد بازرسی بدنی قرار دادند که در اثنای بازرسی، سایر افراد کاروان متوجه شدند که مأموران خاطی قصد آزار و اذیت جنسی آن دو نوجوان را داشته‌اند و مسئولان امر را از این موضوع مطلع می‌کنند.

سوال مردم ایران از ریاست محترم جمهوری است که با توجه به سخنان شما همکنون ارتباط کشور ما چند کشوری که متاسفانه از انان به عنوان جامعه بین المللی یاد میشود گرم و صمیمی شده است میتوانیم ادعا کنیم که اعتبار پاسپورت ایرانی حفظ شده است! براستی مصداق “اعتبار پاسپورت ایرانی” چیست؟

۳- کمپین محکومیت طوفان جنایت عربستان در یمن:

یمن_558519

نسل کشی عربستان صعودی در یمن تیری خواهد شد که بر چشم خودشان خواهد نشست و سردمداران این کشور عاقبتی خواهند داشت مثل صدام حسین ملعون.

همانطور که مقام معظم رهبری (مدظله) در سخنان خود شکست سعودی ها را پیش بینی کردند و کار آنها را مشابه جنایات صهیونیستها در غزه خواندند و فرمودند بینی آنها به خاک مالیده خواهد خورد چرا که یمن بسیار وسیع و دارای جمعیت ده ها میلیون نفری است که این خود یکی از دلایل شکست سعودی ها خواهد بود.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff