کمبود آب و فرسودگی شبکه های آبرسانی بزرگترین چالش جدی در میناب
+ پ -
کمبود آب و فرسودگی شبکه های آبرسانی بزرگترین چالش جدی در میناب

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب موضوع کمبود آب در فصل تابستان یک چالش جدی پیش رو در فصل تابستان در میناب دانست و از تشکیل ستاد بحران آب در میناب خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب،معاون استاندار هرمزگان پیگیری و شناسایی مشکلات مردم از وظایف همه مدیران در تمام رده ها دانست و گفت:  البته پیگیری تنها کافی نیست و بایستی با اقدام و عمل منجر به نتیجه همراه باشد که اینگونه پیگیری های مطلوب مردم می باشد.

 

فرماندار ویژه میناب افزود:  شهرستان میناب علیرغم اینکه شهرستانی ویژه و با ظرفیتهای بسیاری می باشد ولی در عین حال مشکلات و کمبودهای بسیاری دارد که حل و به نتیجه رساندن این کمبودها نیازمند یک برنامه ریزی و تدبیر ویژه می باشد که تلاش مضاعف همه مدیران در کنار مردم یک اولویت اساسی حال حاضر میناب می باشد.

 

ابوذر مهدی نخعی خاطر نشان ساخت: همانگونه که شاهد هستیم موضوع آب مشکلی جدی در سطح ملی و یا بین المللی می باشد و موضوع کمبود آب شرب و فرسودگی شبکه های آبرسانی شهرستان میناب نیز در همه بخش های شهرستان یکی از مهمترین چالش های پیش روی است که با توجه به شروع شدن فصل گرما این مشکل بیشتر مشهود می باشد لذا در این زمینه نیازمند اقدامی فوری برای کاهش مشکلات مردم در این حوزه هستیم.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان اذعان داشت: حل مشکل آب شرب شهرستان بعنوان یکی از اولویت های اجرایی شهرستان می باشد که این موضوع در کمیته برنامه ریزی استان و شهرستان بصورت ویژه مورد پیگیری قرار می گیرد تا مردم شریف و صبور شهرستان کمتر با این مشکل در گیر باشند.

 

معاون استاندار هرمزگان با ارائه دستور تشکیل ستاد بحران آب شهرستان گفت: با تشکیل ستاد بحران اب با حضور مسئولان و مدیران کل این حوزه موضوع کمبود و قطعی اب شرب روستاها و شهرهای شهرستان مورد پیگیری قرارخواهد گرفت.

 

وی با اشاره به فراهم شدن زمینه ارتقا سطح فعالیت گمرک تیاب از ملوانی به تجاری گفت: با پیگیری و مساعدت استاندار محترم در طی هفته گذشته در کارگروه صادرات غیرنفتی استان سطح فعالیت گمرک تیاب از ملوانی به تجاری ارتقا یافت و از این پس شاهد تسهیل فرایند صادرات و واردات از طریق این گمرک خواهیم بود.

 

فرماندار ویزه میناب تصریح کرد: فعالیت تجاری گمرک بندر تیاب یک فرصت مناسب برای رونق و توسعه اقتصادی شهرستان و ارتقا سطح اشتغال در این حوزه می باشد که بایستی در روند تکمیل و توسعه زیرساختهای این این بندر شامل بار انداز و اداره بندر واداره گمرک و سایر موارد دیگر تسریع شود و اکنون زمان حضور تجار و فعالان بخش خصوصی در این حوزه می باشد تا شاهد رونق اقتصادی شهرستان باشیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff