کمبود آب و بهداشت مهمترین دغدغه مردم روستاهای سیریک است
+ پ -
کمبود آب و بهداشت مهمترین دغدغه مردم روستاهای سیریک است

نماینده دهیاران شهرستان سیریک بیشترین مشکلات فعلی سطح روستاها را کمبود آب،بهداشت، توجه به اشتغال جوانان و ایجاد فضای مناسب ورزشی برای جوانان، را از مهمترین مشکلات سطح روستاهای شهرستان بر شمرد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛نیکزاد شهقلی زاده نماینده دهیاران شهرستان سیریک در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی اظهار کرد: ادارات و نهادهای شهرستان وظیفه دارند در خصوص تسریع در روند پاسخگویی به درخواست های مردم مساعدت و اهتمام بیشتری داشته باشند و در پاسخگویی به نامه و درخواست های دهیار فردی نگاه نکنند بلکه جمعی و گروهی نگاه و پاسخگو باشند.

وی افزود: بیشترین ادارات و نهادهایی که روستاها با آنها سر و کار و امورات مردم مرتبط با آنهاست آبفاروستایی ، منابع طبیعی ، راه و شهر سازی ، بنیاد مسکن ، برق ، جهاد کشاورزی است.

این مسئول بیان کرد: برقراری ارتباط سازنده میان ادارات و نهادها و دهیاران  می تواند در ارائه خدمات و رفع مشکلات به مردم روستاها بسیار تاثیر گزار  و کارگشا باشد.

نماینده دهیاران شهرستان سیریک اضافه کرد : ما به عنوان خادم و خدمت گزار  مستقیم مردم در روستاها باید پاسخگوی درخواست ها و مشکلات مردم باشیم و همه مردم را به مشارکت در فعالیت های عمرانی و فرهنگی اجتماعی دعوت و تشویق کنیم.

شهرستان سیریک با جمعیت ۴۳ هزار نفر دارای ۷۵ روستاها است که از این تعداد ۶۱ روستا دارای دهیاری می باشند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff