کلید حل مشکلات اقتصادی در داخل کشور است
+ پ -
کلید حل مشکلات اقتصادی در داخل کشور  است

امام جمعه حاجی آباد با اشاره به اقتصاد مقاومتی گفت: کلید حل مشکلات اقتصادی در داخل کشور بوده و باید همه ی نگاهها به سمت وسوی تولید و مصرف کالای داخلی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از؛ به نقل از پیارم، حجت الاسلام مختاری، امام جمعه شهرستان حاجی آباد ضمن تبریک هفته دولت، فرماندار شهرستان را فردی با سوابق درخشان معرفی نموده و اظهار کرد: با سوابقی که از خدمات، زحمات و تلاش های دلسوزانه آقای جهانگیری سراغ داریم همدلی و همراهی مسئولین این شهرستان با یکدیگرسرعت بیشتری گرفته و رشد و توسعه شهرستان دوچندان خواهد شد .

وی افزود: انجام امورات مردم به دست مسئولین از نعمت های بزرگ خداست و روی گردانی از انجام ان روی گردانی از نعمت های خداست.

امام جمعه در صحبت های خود به اقتصاد مقاومتی اشاره نموده و خاطر نشان کرد : کلید حل مشکلات اقتصادی در داخل کشور بوده و باید همه ی نگاهها به سمت وسوی تولید و مصرف کالای داخلی باشد.

دراین نشست صمیمی فرماندار حاجی آباد با بیان اینکه باید به پست های اداری به چشم خدمت و خدمتگزاری نگاه کرد، تصریح کرد: مسئولیت ها باید وسیله ای برای خدمت صادقانه به این ملت شریف بوده زمینه ساز آباد نمودن سرای آخرت.

فرماندار حاجی آباد فعالیت های روسای ادارات را ستودنی عنوان نموده و یادآور شد : همه ی مجموعه مسئولین دولت تدبیر و امید با هدف ایجاد امید و نشاط به آینده ای بهتر در دل مردم تلاش و کوششی مضاعف خواهند داشت. همزمان با دومین روز از هفته دولت فرماندار شهرستان حاجی آباد به همراه مسئولین و مدیران ادارات این شهرستان ضمن حضور در دفتر امام جمعه این شهرستان با نماینده ولی فقیه دیدار نمودند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff