کلنگ زنی ۳ پروژه عمرانی در بخش بیکاه شهرستان رودان
+ پ -
کلنگ زنی ۳ پروژه عمرانی در بخش بیکاه شهرستان رودان

به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان اجرایی شهرستان سه پروژه عمرانی در حوزه های بهداشت و درمان و بسیج ،در بخش بیکاه این شهرستان کلنگ زده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان اجرایی شهرستان سه پروژه عمرانی  در حوزه های بهداشت و درمان و بسیج ،در بخش بیکاه این شهرستان کلنگ زده شد.

 

فرماندار رودان در حاشیه کلنگ زنی این پروژه های گفت: این کلنگ زنی ها شامل احداث دو باب پانسیون پزشک با زیر بنای ۱۲۸ متر و هر پانسیون ۶۴ متر با اعتباری ۱ میلیلارد و ۳۰۰ میلیون ریال است.

 

وی همچنین افزود: کلنگ آزمایشگاه مرکز بهداشت و درمان بیکاه با زیربنای ۱۰۰ متر و اعتبار ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال  به عنوان دیگر پروژه حوزه بهداشت و درمان زده شد.

احمد محمودی خاطر نشان کرد: این پروزه ها طی مدت ۴ ماه احداث و تجهیز خواهند شد و در هفته دولت سال ۹۵ نیز قابل افتتاح و به بهره برداری می رسد.

 

محمودی در ادامه عنوان نمود: در ایام الله دهه مبارک فجر، یک سالن ورزشی چند منظوره در حوزه بسیج نیز با زیر بنای ۷۰۰ متر و اعتبار ۹میلیارد ریال دارای سکو  با ظرفیت ۴۰۰ نفر و رختکن در بخش بیکاه کلنگ زنی  و مراحل ساخت آن آغاز شد.

 
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff