کلنگ زنی نمازخانه یک آموزشگاه در بندر پل با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان
+ پ -
کلنگ زنی نمازخانه یک آموزشگاه در بندر پل با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان

به همت خیرین و با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش‌وپرورش هرمزگان کلنگ یک نمازخانه در آموزشگاه ((محمد بازماندگان)) بندر پل به زمین زده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از لوار؛ مدیر آموزش‌وپرورش بندرپل بابیان این خبر گفت: نیکوکاران سهم بزرگی در ساخت، تجهیز و همراهی با برنامه‌های آموزش‌وپرورش این منطقه به دوش می‌کشند.
وی ساخت ۶ نمازخانه و ۴ مدرسه در یک سال گذشته را نشان از حضور و همراهی خیرین با دستگاه تعلیم و تربیت این شهرستان عنوان کرد و افزود: آموزش‌وپرورش حتی اگر نیازی به ساخت فضای فیزیکی نیز نداشته باشد بدون همراهی اولیا و مشارکت مردمی نمی‌تواند وظیفه بزرگ تربیتی را به‌تنهایی انجام دهد.
عسکری زاده قدم‌های برداشته‌شده درزمینهٔ ارتقا شاخص‌های آموزشی، قبولی کنکور و موفقیت‌های فرهنگی و هنری آموزش‌وپرورش خمیر را به دلیل همراهی مردم شهرستان و تعامل آنان بیان کرد و تصریح نمود: بندر خمیر یکی از گزینه‌های موفق مشارکت مردمی در استان هرمزگان است.
گفتنی است با همراهی نیکوکاران پیش‌ازاین نمازخانه‌های مدارس بنت‌الهدی، شهید حقانی کندال، شهید مطهری درگور و حضرت معصومه بندر پل به بهره‌برداری رسیده بود.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff