کلنگ دبستان ۳ کلاسه قدس روستای جم انبه بخش جغین به زمین خورد
+ پ -
کلنگ دبستان ۳ کلاسه قدس روستای جم انبه بخش جغین به زمین خورد

دبستان سه کلاسه قدس روستای جم انبه بخش جغین شهرستان رودان با حضور جمعی از مسؤولین محلی و شهرستانی و نماینده مردم شرق هرمزگان در خانه ملت کلنگ زنی شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ با حضور مسئولین و خیرین مدرسه ساز، دبستان ۳کلاسه ی خیرساز روستای جم انبه واقع در بخش جغین شهرستان رودان به همراه یک باب دفتر آموزشگاهی با اعتبار ۱میلیارد و۸۰۰ میلیون ریال کلنگ زنی شد.

احمد رحیمی پور مدیر آموزش و پرورش رودان در حاشیه این مراسم گفت: باید فرهنگ باقیات و صالحات در جامعه ما رونق گرفته و تمامی آحاد مردم در کار خیر پیشقدم شوند و به دنبال نهادینه کردن فرهنگ مشارکت و سرمایه‌گذاری در امور فرهنگی و آموزشی باشند.

وی در ادامه گفت: همراهی خیرین مدرسه ساز در ساخت و کمک به نوسازی و مقاوم سازی مدارس مایه دلگرمی مردم و مسئولین ونیز آسودگی خاطر دانش آموزان به منظور تحصیل در فضای ایمن آموزشی است.

مدیر آموزش و پرورش رودان اظهار داشت: دبستان ۳کلاسه قدس روستای جم انبه بخش جغین به همراه یک باب دفتر آموزشگاهی با زیر بنای ۱۵۵ مترمربع و پذیرش ۹۰ دانش آموز به همت خیرین مدرسه ساز این شهرستان طی مدت یک سال ساخته می شود.

رحیمی پور مهرماه سال ۹۶ را زمان بهره برداری از این پروژه آموزشی عنوان کرد و گفت: تجهیز فضای آموزشی دبستان قدس جغین با مشارکت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس هرمزگان صورت می پذیرد و هم اکنون ۳۵ نفر دانش آموز بصورت چند پایه در این آموزشگاه مشغول به تحصیل هستند.

1 3

 

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff