کلاس داوری فوتبال درجه سه آسیا در سیریک برگزار شد
+ پ -
کلاس داوری فوتبال درجه سه آسیا در سیریک برگزار شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیریک گفت: دومین دوره کلاس داوری درجه ۳ فوتبال آسیا در شهرستان سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، ابراهیم آئین پرست در گفتگو با خبرنگار آذینی افزود: کلاس داوری فوتبال درجه ۳ آسیا با شرکت ۳۰ هنرجو و علاقمند به داوری زیر نظر فدراسیون فوتبال به مدت ۱۰ روز در شهرستان سیریک برگزار شد.

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیریک ابراز داشت: در این دوره کلاس های داوری به دو صورت تئوری و عملی با حضور مدرس فدراسیون فوتبال در محل اداره ورزش و جوانان و زمین چمن مصنوعی ورزشگاه آزادی شهر بندر سیریک برگزار شد.

 

 

آئین پرست تصریح نمود: در پایان کلاس ها ی داوری با اخذ آزمون تئوری و عملی از هنرجویان و موفقیت در هر دو آزمون به آنها مدرک داوری فوتبال درجه سه آسیا عطاء خواهد شد.

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان با همکاری هئیت فوتبال شهرستان سعی دارد تا با برنامه ریزی جامع و مدون و منسجم برای ارتقای سطح کیفی و کمی فوتبال با برنامه های آموزشی و پایه به رشد فوتبال شهرستان کمک نماید.

 

وی اضافه کرد: هم اکنون در سطح شهرستان در رشته فوتبال لیگ نوجوانان ، جوانان ، امید و بزرگسالان با استقبال و همکاری خوب مسئولین روستایی و خانواده ها برگزار می شود.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff