کلاس برجام از سال آینده در آموزش و پرورش تهران اجرا خواهد شد
+ پ -
کلاس برجام از سال آینده در آموزش و پرورش تهران اجرا خواهد شد

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: کلاس برجام از سال آینده در مقطع متوسطه آموزش و پرورش تهران اجرا خواهد شد.

 

به گزارش شبکهاطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: کلاس برجام از سال آینده در مقطع متوسطه آموزش و پرورش تهران اجرا خواهد شد.

خاطر نشان می‌شود که چندی است پیامی های مختلفی در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری کلاس برجام در مدارس، درشبکه های اجتماعی در حال رد و بدل شدن است.

به گزارش دانا؛ در بخشی از مقدمه محتوای تهیه شده کلاس برجام مدارس تهران آمده است: “در این مرحله جدید از تاریخ انقلاب اسلامی که موسوم به پسا تحریم است، توطئه‌های دشمن همچون آمریکا و هم‌پیمانان آن در منطقه به ویژه رژیم اشغالگر قدس متناسب با شرایط جدید ادامه خواهد داشت لذا به دور از هرگونه خوش بینی افراطی و حفظ هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمن، باید با التزام به سازوکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی و بهره‌گیری هوشمندانه از فرصت‌های پیش رو، زمینه شکوفایی علمی، فناوری و اقتصادی را فراهم کنیم.

آموزش و پرورش نیز به عنوان یکی از ارکان تأثیرگذار و مولد سرمایه انسانی، با درک صحیح از تحولات اخیر و بایدها و نبایدهای آن، با اجرای موثر سند تحول بنیادین، دانش‌آموزان را برای مشارکت هرچه بیشتر در شکل گیری تحولات علمی، اقتصادی و فرهنگی با تأکید بر هوشیاری، دشمن شناسی، تلاش و نوآوری که لازمه عبور از این دوران حساس و سرنوشت ساز است، آماده می‌کند.

بر همین اساس آگاهی دانش‌آموزان از مجاهدت‌های علمی دانشمندان هسته‌ای و شهدای گرانقدر آن و دیپلمات‌های شجاع و غیور کشورمان در موفقیت دیپلماسی هسته‌ای دولت تدبیر و امید آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم تحت حمایت و رهبری حضرت‌ آیت‌الله‌ خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و دستاوردهای آن یکی از الزامات تربیتی و بصیرت افزایی آنان درباره تحولات اخیر و تقویت هویت ملی آنان است.”

برای دانلود محتوای کلاس برجام کلیک کنید.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff