کشورهای متجاوز به ایران آینده‌ای بهتر ازصدام نخواهند داشت
+ پ -
کشورهای متجاوز به ایران آینده‌ای بهتر ازصدام نخواهند داشت

فرمانده سپاه پارسیان با اشاره به اینکه دنیا باید از دفاع مقدس درس عبرت بگیردگفت: کشورهایی که قصد تجاوز به ایران داشته باشند، آینده ای بهتر ازصدام نخواهند داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛سرگرد مؤذن نسب فرمانده سپاه پارسیان در یادواره مدافعان حرم روستای چهواز با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس هیچ زمان از ذهن ملت ایران محو نخواهد شد،چرا که همه کشورها به غیر از سه کشوربه عراق برای تصرف واشغال ایران اسلامی کمک کردند.

 

وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس باید عبرت کسانی باشد که از رژیم بعث عراق وصدام حمایت کردندخاطرنشان کرد: در جنگ هشت ساله به دنیا ثابت نمودیم که می توانیم روی پای خود بایستیم ودراین جنگ ابهت واقتدار غرب وشرق را درهم شکستیم وتوانستیم انقلاب اسلامی را به جهان صادر نماییم.

 

فرمانده سپاه پارسیان با هشدار به کشورهایی که قصدتجاوز به ایران اسلامی را دارند گفت:اگر کشوری خواسته باشد زیر چتر آمریکا وارد مبارزه با ایران اسلامی شود،برای آنها آینده ای بهتر ازصدام پیش بینی نمی کنیم.

 

وی ادامه داد: اگر دشمنان اسلام قصد تعرضی به خاک این مرزوبوم داشته باشندپاسخ بسیج وسپاه به دشمنان کوبنده وپشیمان کننده خواهد بود.

 

سرگرد مؤذن نسب با تجلیل از رزمندگانی که در بیرون از مرزها با دشمنان اسلام می جنگند،اظهار کرد:مدافعان حرم کسانی هستند که در مقابل تمامی هجمه های داخلی وخارجی ایستادگی کردند تا کسی نتواند ایران اسلامی را به زانو در آورد.

 

در ادامه رادمهر فرماندار پارسیان با تقدیر از رزمندگانی که در صحنه های باشکوه دفاع مقدس ایستادگی ومقاومت کردند گفت:همه آنها از بهترین چیز خود که جانشان بود گذشتند وآن را تقدیم به دین،قرآن واسلام کردند.

 

وی با بیان اینکه جنگ هشت ساله جنگی نابرابر بود،اظهار کرد:غرب بعد از اینکه پایگاههای خود را در ایران ومنطقه از دست داد جنگی نابرابر را با کمک همه قدرت های دنیا به سرکردگی صدام علیه ایران اسلامی اغاز نمود.

 

فرماندار پارسیان با اشاره با اینکه جنگ هشت سااله درسی برای ایران اسلامی ودرس آموزی برای استکبار بود،افزود:استکبار همه کشورهای دنیا،شرق وغرب با تمامی تجهیزات برای تصرف ایران اسلامی اقدام کردند که رزمندگان ما آنها را سر جای خود نشاندند.

 

رادمهر امنیت را نعمتی ارزشمند برای این کشور خواند وگفت:با توجه به اتفاقات وحوادث کشورهای منطقه،ایران اسلامی زیر سایه چتر امنیت قرار گرفته است واین در حالی است کشورهای اروپایی که مهد امنیت هستند حملات تروریستی امنیت آنها را از بین برده است.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff