کشورهای غربی نمی تواند برای ما تعیین تکلیف کنند / توان موشکی ایران عنصر بازدارنده در برابر زیاده‌خواهان است
+ پ -
کشورهای غربی نمی تواند برای ما تعیین تکلیف کنند / توان موشکی ایران عنصر بازدارنده در برابر زیاده‌خواهان است

امام جمعه بندرلنگه با بیان اینکه غربی ها نمی تواند برای ما تعیین تکلیف کنند ، عنوان کرد: مقامات جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کردند که ما قصد حمله به هیچ کشوری را نداریم و توان موشکی ایران عنصر بازدارنده در برابر زیاده‌خواهان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مروارید نیوز ؛ آیت الله سید محمدجواد رکنی حسینی امام جمعه بندرلنگه در اولین خطبه نماز جمعه در سال ۹۵ ضمن تبریک ایام نوروز و سال نو ،گفت: سال ۱۳۹۵ سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل از  طرف مقام معظم رهبری مدظله العالی نامگذاری شده است که تلاش  بیشتر ، هم از طرف دولتمردان و هم مردم می طلبدکه امیدواریم حکمت این نامگذاری ها در تمام سال ها بدونیم و توجه کافی و لازم را داشته باشیم.

 

وی افزود :برخی ها  ما را تهدید می کنند و میگویند چرا ایران موشک های دور برد دارد ، کشورهای منطقه همراه با آمریکا که فرسخ ها از کشورش دور است در منطقه رزمایش نظامی برگزار می کند اما ما تا یک موشک را در کشورمان آزمایش کردیم مورد تحریم قرا می گیریم .

 

امام جمعه بندرلنگه در ادامه اضافه کرد: مردمان ما در هشت سال دفاع مقدس با دستان خالی مبارزه کردند و شهرها و منازل مسکونی همیشه مورد حمله صدام دوست قدیمی غربی ها قرار می گرفت و اگر در اون روز ها سلاح دفاعی را دراختیار داشتیم صدام جرات حمله نداشت .

 

آیت الله رکنی اظهار کرد: مقامات جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کردند که ما قصد حمله به هیچ کشوری را نداریم و توان موشکی ایران  عنصر بازدارنده در برابر زیاده‌خواهان  است.

 

وی در بخشی دیگر از خطبه ها تاکید کرد: ما فریب دشمن را نمی خوریم و این سلاح دفاعی را باید داشته باشیم و کشورهای غربی نمی تواند برای ما تعیین تکلیف کنند.

خطیب جمعه بندرلنگه در پایان با اشاره به پیش رو بودن ۱۲ فروردین‌ماه روز جمهوری اسلامی اظهار کرد: مردم ایران در روز ۱۲ فروردین ۵۸ به پای صندوق‌های رأی رفتند و شکل حکومت خود را برگزیدند که در چارچوب دین به سرنوشت خود مسلط شوند و این چیزی است که در طول تاریخ ایران بی‌سابقه بوده است.

 

انتهای پیام/ی

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff