کشمیر در سایه معاملات قدرت های بزرگ قرار دارد/ جلوگیری از گسترش انقلاب اسلامی عامل سکوت در برابر حوادث کشمیر است
+ پ -
کشمیر در سایه معاملات قدرت های بزرگ قرار دارد/ جلوگیری از گسترش انقلاب اسلامی عامل سکوت در برابر حوادث کشمیر است

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد:کشمیر در واقع نسل مظلوم و ضعیف است که در سایه معامله قدرت های بزرگ دنیا مانند هند و آمریکا صورت گرفته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام سید عیاس تقوی مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس با اشاره جنگ و نزاع ها در کشمیر گفت:کشمیر از سال ۶۰۹۲ هجری شمسی  دستخوش خیلی از موضلات و گرفتار شده است که یک مورد که  حمله هندی ها به آنها و گروهی به نام روگرا سال۱۰۱ در کشمیر مسلط می شوند و با مبلغ هفت نیم میلیون  انگلیس آنها  را می فروشند و  این کشور برده می شوند.

وی افزود:حدود سال ۱۳۱۰ شاهد حرکت انقلابی در کشمیر هستیم که مصداق شکل گیری انگلیس در این منطقه است که دارند خودنمایی می کنند.

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرد: حدود ده سال بعد از پیروز انقلاب مردم قیام ها اصلاحی در خود نشان می دهند که جمعیت هفت میلیون بنابرحملات  ۶۹ تا ۹۰ هزار نفر کشته داده اند یعنی کشمیر یک فلسطین فراموش شده است که در سایه معامله قدرت های بزرگ دنیا مانند هند و آمریکا صورت گرفته شده است وحقوق مردم کشمیر برایشان مهم نیست.

وی افزود:علت سکوت کردن در برابر این جنگ و خونریزهای شامل سه موضوع جلوگیری از تکثیر انقلاب اسلامی ، برای آمریکا و انگلیس  کشمیر سودی ندارد چون نه درآن نه پول ، نفت،طلا وجود ندار،  کشورهایی که  روش انقلاب اسلامی پدید می آید باید سرکوب شوند و معنا نداریم که جمهوری اسلامی قیام کنند.

تقوی خاطرنشان کرد:کشمیر در واقع نسل مظلوم و ضعیف کشی بوده است که مورد حمله واقع شده  چون از ایران توجه کرده است یعنی در واقع مسلمان کشی در درون جنگ ادیان است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff