کشف ۳۴ هزار قرص روانگردان و اعتیاد آور از عطاری‌های هرمزگان

ماموران پلیس امنیت عمومی هرمزگان از ابتدای سال تاکنون، ۳۴ هزار و ۷۰ عدد انواع قرص‌های روانگردان و اعتیاد آور از عطاری‌های متخلف در سطح استان کشف و جمع آوری کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علی اصغر عبادی نیک، رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون، ۳۴ هزار و ۷۰ عدد انواع قرص‌های روانگردان و اعتیاد آور از عطاری‌های متخلف در سطح استان کشف و جمع آوری شده است، اظهار کرد: در این مدت ماموران پلیس امنیت عمومی از ۲۶۵ واحد صنفی عطاری در سطح استان بازدید کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان افزود: در بازدید‌های محسوس ونامحسوس ۳۱ هزار و ۷۲۰ عدد انواع قرص‌های اعتیادآور، دو هزار و ۳۵۰ عدد انواع قرص محرک جنسی و ۲۱ هزار سی سی شربت متادون کشف شد.

عبادی نیک گفت: در این رابطه از ۴۵ واحد صنفی تعهد اخذ شد، برای ۶۱ واحد صنفی متخلف اخطاریه پلمپ صادر شد و ۴۲ واحد صنفی عطاری نیز به دلیل فروش قرص‌های روان گردان واعتیاد آور از نوع متادون، ترامادول و هایدون پلمپ شدند.

وی بیان کرد: ۳۰ نفراز فروشندگان قرص‌های روان گردان و اعتیاد آور در این طرح دستگیر شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان؛ از کلیه شهروندان خواست در صورت مشاهده فروش قرص‌های روان گردان، مواد مخدر، مشروبات الکلی و سایر اقلام ممنوعه در سطح صنوف با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و یا با شماره تلفن ۲۱۸۲۱۵۷۲ اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان تماس بگیرند.

انتهای پیام/