کشف 211 کیلو مواد مخدر و دستگیری یک نفر در میناب
+ پ -
کشف ۲۱۱ کیلو مواد مخدر و دستگیری یک نفر در میناب
فرمانده انتظامی میناب خبر داد:

کشف ۲۱۱ کیلو مواد مخدر و دستگیری یک نفر در میناب

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از کشف بیش از ۲۱۱ کیلو تریاک طی دو عملیات و دستگیری یک نفر از قاچاقچیان در ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  میناب جنوب، جهانشیر جوادی زاده فرمانده انتظامی شهرستان میناب در نشستی خبری گفت: در راستای مقابله با سوداگران مرگ و عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر ماموران پاسگاه انتظامی سرنی در حین کنترل محور مواصلاتی هشت بندی به میناب به یک دستگاه خودروی وانت نیسان آبی رنگ مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.

 

جوادی زاده در ادامه افزود: در بازرسی فنی از خودروی مذکور مقدار ۱۹۱کیلو و ۸۵۰گرم مواد مخدر از نوع تریاک که در ۱۹ بسته در اوزان مختلف بسته بندی شده و کف اتاق عقب خودرو جاساز شده بود کشف و ضبط شد و در این رابطه تعداد یک نفر دستگیر که خودرو به همراه مواد مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مواد مخدر شهرستان معرفی شدند.

 

وی همچنین در ادامه عنوان داشت: مامورین ایست و بازرسی شهید چغارزردی میناب نیز طی بامداد امروز در حین کنترل محور مواصلاتی در پشت جاده خاکی ایستگاه به سه نفر افراد پیاده که دارای کوله همراه بودند مشکوک که دستور ایست را صادر که توجهی ننمودند و مامورین ضمن استفاده از قانون بکارگیری استفاده از سلاح و شلیک چند تیر هوایی قصد متوقف نمودن آنان را داشتند که این افراد با استفاده از تاریکی شب و با به جای گذاشتن بار همراه از محل متواری شدند.

 

 

وی در ادامه تصریح کرد: در بازرسی از کوله ها مقدار ۲۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد، که تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گردید.

 

این مقام انتظامی در ادامه ضمن قدردانی از شهروندان از آنان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر با اطلاع بموقع و تماس با مرکز ۱۱۰ پلیس را در جهت شناسایی و دستگیری مجرمان یاری نمایند.

 

انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff