کشف 2 هزار و 760 لیتر مشروبات الکلی در فرهنگ شهر میناب
+ پ -
کشف ۲ هزار و ۷۶۰ لیتر مشروبات الکلی در فرهنگ شهر میناب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب از کشف ۲ هزار و ۷۶۰ لیتر مشرویات الکلی دست ساز در مجتمع مسکونی “بهمن شهر ” این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حبیب الله سهرابی در حاشیه کشف مشروبات الکلی روز جمعه با خبرنگار میناب جنوب گفت: طبق شناسایی و بررسی های انجام شده توسط تیم اطلاعاتی کارگاه ساخت و ساز مشروبات الکلی دست ساز در یک اقدام  اطلاعاتی و عملیاتی در یک منزل مسکونی در مجتمع مسکونی “فرهنگ شهر” میناب منهدم شد.

وی افزود: طی یک اقدام عملیاتی توسط ضابطین بسیجی سپاه میناب علاوه بر کشف ۲ هزار و ۷۶۰ لیتر مشروبات الکلی از نوع دست ساز مقادیری تجهیزات و وسایل ساخت مشروبات الکلی نیز در این کارگاه کشف و ضبط شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب اظهار داشت: از آنجایی که ساخت و مصرف مشروبات الکلی دست ساز در شهرهای جنوبی رواج یافته و به شدت سلامت مردم به خصوص جوانان را تهدید می کند تیم اطلاعاتی سپاه میناب با اشرافیت کامل بر هر گونه اقدامی که منجر به آسیب فردی و اجتماعی در شهرستان می شود برخورد می کند.

سرهنگ سهرابی تصریح کرد: پدیده  شوم مشروبات الکلی نه تنها خانواده ها را از هم دور می کند بلکه مضرات جانی و روحی و روانی سوئی را می تواند در جامعه از خود به جای بگذارد .

وی اظهار داشت: با افرادی که با هدف فروش و ترویج پدیده شوم مواد مخدر و مشروبات الکلی در شهرستان فعالیت می کنند برخورد قانونی می شود.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff