کشف ۲ میلیارد کالای قاچاق در بندرعباس/ساعت‌های مچی به بازار نرسید

سرهنگ دولتیاری از توقیف یک دستگاه کامیونت و کشف کالای قاچاق به ارزش۲ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ تیمور دولتیاری فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس در گفتگو با خبرنگار هرمز با اعلام این خبر، اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان حین کنترل و پایش خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیونت ایسوزو مشکوک و جهت بررسی بیشتر آنها را متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی صورت گرفته از از کامیونت ۵دستگاه لوازم خانگی و ۱۱هزارو۴۰۰نخ  سیگار خارجی قاچاق کشف شد تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

این مسئول انتظامی اذعان داشت: ارزش محموله کشف شده بنا به نظر کارشناسان ۲ میلیارد ریال برآورد شده است.

دولتیاری خاطرنشان کرد: برخورد نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و ارز قاطع و به صورت مستمر خواهد بود که در این راستا تعامل بیشتر شهروندان با پلیس در ارتباط با اعلام موارد مشکوک از طریق سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ باعث حمایت بیشتر از تولید ملی می شود.

ساعت های مچی به بازار نرسید

وی در بخش دیگری از سخنان خود از کشف ۳۰۹ عدد ساعت مچی قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد و گفت: در ادامه طرح های مبارزه با قاچاق کالا و ارز،مأموران انتظامی شهرستان در حین گشت زنی در محوطه ترمینال “بندرعباس” به یک گاری حامل کالا مشکوک و جهت بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی بعمل آمده ۳۰۹ساعت مچی فاقد مجوز و قاچاق کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس ارزش محموله مکشوفه را برابر نظر کارشناسان ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و  جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/