کشف ۷۰۰ کیلوگرم موادمخدر از یک منزل مسکونی در بندر کنگ

قهرمانی از کشف ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در بندر کنگ خبر داد و گفت: متهمان دستگیر شده پس از تکمیل روند تحقیقات با صدور قرار تأمین کیفری به منظور طی مراحل دادرسی به زندان معرفی شده‌اند.

مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرلنگه پس از اقدامات فنی و اطلاعاتی از محل دپوی مواد مخدر در یکی از منازل مسکونی شهر بندر کنگ آگاهی یافتند و در جریان بازرسی از محل مورد نظر، بیش از ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط نمودند.

وی افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) همچنین موفق شدند طی عملیاتی غافلگیرکننده دو نفر از سوداگران مرگ و عوامل نگهداری این محموله مواد مخدر را نیز شناسایی و دستگیر کنند.

قهرمانی در ادامه اضافه کرد: متهمان دستگیر شده پس از تکمیل روند تحقیقات با صدور قرار تأمین کیفری به منظور طی مراحل دادرسی به زندان معرفی شده‌اند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان تأکید کرد: خوشبختانه با اقدامات ویژه دستگاه قضایی و تلاش شبانه روزی دستگاه های امنیتی و انتظامی استان هرمزگان، فضای استان برای فعالیت سوداگران مرگ ناامن شده که این دستاورد مهم در سایه تعامل خوب و تشریک مساعی تحقق یافته است.

انتهای پیام/