کشف ۵۳ جسد از محل سقوط هواپیمای اندونزیایی در شرق این کشور
+ پ -
کشف ۵۳ جسد از محل سقوط هواپیمای اندونزیایی در شرق این کشور
دو روز پس از محو هواپیمای مسافربری با ۵۴ سرنشین صورت گرفت

کشف ۵۳ جسد از محل سقوط هواپیمای اندونزیایی در شرق این کشور

سخنگوی وزارت حمل و نقل اندونزی خبر داد که جسد ۵۳ تن از مسافران هواپیمای سقوط کرده در استان «پاپوآ» کشف شده است که یکی از اجساد متعلق به یک کودک است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، وزارت حمل و نقل اندونزی از کشف ۳۸ جسد از مسافران هواپیمای سقوط کرده در «پاپوآ» در این کشور خبر داد.

دو روز قبل بود که یک هواپیمای اندونزیایی در شرق این کشور ناپدید شد. این هواپیمای مسافربری متعلق به خطوط هوایی «تریگانا» مجموعا ۵۴ مسافر داشت که از این تعداد ۴۴ نفر بزرگسال، ۵ کودک و ۵ خدمه پرواز بودند(جزئیات بیشتر).

در خبرهای اولیه منتشر شده در رسانه‌ها خبرهایی درباره برخورد هواپیما با کوه و ساقط شدن آن مخابره شده بود هرچند این خبر در ابتدا مورد تایید مقامات اندونزی قرار نگرفت.

به گزارش رویترز اکنون و پس از گذشت ۲ روز از ناپدید شدن هواپیمای اندونزیایی، یک مقام این کشور از کشف ۵۳ جسد از محل سقوط آن خبر داده است.

از سوی دیگر به گزارش خبرگزاری فرانسه «جی ای باراتا» سخنگوی وزارت حمل و نقل اندونزی پیشتر گفته بود: «۳۸ جسد که شامل ۳۷ بزرگسال و یک کودک است در محل سقوط هواپیما پیدا شده است. ما به خاطر بدی زیاد آب و هوا قادر به خارج کردن آنها نیستیم».

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff