کشف یک محموله ۱۱۸۰ کیلویی مواد مخدر در بندرلنگه
+ پ -
کشف یک محموله ۱۱۸۰ کیلویی مواد مخدر در بندرلنگه

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف یک محموله ۱۱۸۰ کیلویی مواد مخدر از نوع تریاک از یک دستگاه خودروی تویتا در سحرگاه امروز خبر داد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ” سرهنگ محمود حافظی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه با اعلام این خبر گفت:  ماموران ما در پی رصد اطلاعاتی در خصوص انتقال محموله سنگین مواد مخدر از محور بندرلنگه به بندرعباس مطلع شدند و بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر بندرلنگه قرار گرفت .

وی در ادامه افزود : پرسنل نیروی انتظامی بندرلنگه با انجام اقدامات فنی و تخصصی پیرامون موضوع فوق،ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان در سحرگاه امروز در روستای بندرمعلم کمین زدند تا اینکه در نهایت،خودروی مدنظر در حوالی بندر معلم مشاهده شد و بعد از شناسایی خودروی مذکور و دستور ایست ، خودروی مورد نظر به طرف جاده خاکی متوالی شد .

حافظی اضافه کرد : و در طی تعقیب و گریزی که انجام گرفت و بعد از زدن سه چرخ خودرو تویتا ، در نهایت ماشین متوقف گردید و در بازرسی از خودرو یک تن صد هشتاد کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه بیان نمود : در این رابطه یک نفر دستگیر که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff