کشف 1 تن مواد مخدر در سیریک/دستگیری بیش از 800 نفر اتباع بیگانه در سال جاری
+ پ -
کشف ۱ تن مواد مخدر در سیریک/دستگیری بیش از ۸۰۰ نفر اتباع بیگانه در سال جاری

فرماندار شهرستان سیریک گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱ تن انواع مواد مخدر ، دستگیری بیش از ۸۰۰ نفر اتباع بیگانه و کشف بیش از ۱۰۰ هزار انواع قوطی مشروبات الکلی توسط نیروهای امنیتی صورت گرفته است.

به گزار شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ سعیدالله مبارکی فرماندار شهرستان سیریک  در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار آذینی افزود: از آن جایی که شهرستان سیریک در مسیر تراتزیت بسیاری از کالاهای قاچاق قرار دارد در سال ۹۴ مقدار ۱ تن انواع مواد مخدر ، دستگیری بیش از ۸۰۰ نفر اتباع بیگانه و کشف بیش از ۱۰۰ هزار انواع قوطی مشروبات الکلی توسط نیروهای امنیتی صورت گرفته است.
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز داشت: بیشترین نا امنی و هنجار شکنی ها که در سطح شهرستان صورت گرفته به ترتیب مواد مخدر ، مشروبات الکلی و ورود اتباع بیگانه سه معضل اصلی بوده که متاسفانه سلامت و امنیت جامعه را مورد تهدید جدی قرار داده است.
مبارکی اظهار داشت: برخورداری شهرستان سیریک از ابتدا تا انتهای آن از نوار ساحلی ، همجواری با شهرستان های جاسک و بشاگرد و گذر قاچاقچیان از شهرستان برای رسیدن به مرکز استان برای عبور کالاهای قاچاق، مشروبات الکلی ، اتباع بیگانه و مواد مخدر از عوامل مهم افزایش کشفیات شهرستان دانست.
فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد: الحمدالله علی رغم همه آمار کشفیات، مردم شهرستان سیریک مردمی نجیب ، پایبند به قانون ، همیشه در صحنه، ولایت مدار و مردان و زنانی سخت کوش که رزق و روزی خویش را از راه حلال کسب و در کمک و توسعه و عمران شهرستان کارهای خیرخواهانه و خیری بسیاری انجام داده و می دهند.
شهرستان سیریک با سه شهر، دو بخش ، ۷۵ روستا دارای جمعیت ۴۵ هزار نفری است و در فاصله ۱۷۵ کیلومتری شرق بندرعباس قرار دارد.
انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff