فرمانده انتظامی شهرستان میناب خبر داد:

کشف و انهدام باند سارقان حرفه ای معروف به “تی تی” در میناب

فرمانده انتظامی میناب از شناسایی و دستگیری 2سارق حرفه ای سابقه دار معروف به «تی تی» و یک مالخر با کشف 27 فقره سرقت در شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، سرهنگ عباس قاسمی فرمانده انتظامی شهرستان میناب درتشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: درپی وقوع چندین فقره سرقت در سطح شهرستان میناب، شناسایی و دستگیری عاملان سرقت به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی و عوامل کلانتری ۱۱ شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی شهرستان میناب پس از انجام تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۲سارق سابقه دار شدند و با هماهنگی قضائی در اقدامی به موقع و غافلگیرانه متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر و اموال مسروقه را کشف کردند.

فرمانده انتظامی میناب بیان کرد: سارقان ازبازجویی تخصصی به ۲۷ فقره سرقت با همدستی یک نفر مالخر اموال مسروقه معترف و پس ازهماهنگی و شناسایی محل اختفاء مالخر، موفق شدند نامبرده را به همراه انواع اموال سرقتی و دسته دوم دستگیر کنند.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: از جمله سوابق سارقان حرفه ای می توان به سرقت ۲دستگاه موتور سیکلت، چندین فقره سیم وکابل برق،۲ دستگاه سیستم رایانه وکامپیوتر با متعلقات،۱۰متر لوله مسی اسپیلت،۲ دستگاه کولر گازی، قطعات میکسر، سنگ فرز، ۲۰ شاخه میلگرد ساختمان ، ۵ حلقه لاستیک موتور سیکلت و خودرو ،شیرآلات منازل، کنتور آب، سیلندر گاز و ظروف و سایر وسایل خانگی اشاره کرد.

وی با اشاره به کشف ۲۷ فقره سرقت و مقادیری از اموال سرقتی، گفت: ارزش ریالی اموال مسروقه ۱ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال می باشد.

سرهنگ قاسمی ضمن اینکه متهمان دارای سابقه سوء پیشینه هستند، عنوان کرد: متهمین طی تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی میناب ضمن قدردانی از همکاری شهروندان با پلیس در شناسایی و کشف جرائم و برقراری و حفظ نظم و امنیت از عموم مردم فهیم شهرستان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هر گونه موارد مشکوک از طریق سامانه فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

انتهای پیام/