انهدام باند بزرگ سرقت در شهرستان بستک
+ پ -
انهدام باند بزرگ سرقت در شهرستان بستک

طی یک اقدام عملیاتی توسط ضابطین سپاه شهرستان بستک یک باند بزرگ سرقت که به صورت سازمان یافته اقدام به سرقت می کردند کشف و دستگیر شدند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ،فرمانده سپاه شهرستان بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت : عده ای از سارقان تحت پوشش یک باند اقدام به سرقت اموال و وسایل نقلیه مردم بصورت سازمان یافته در شهرستان بستک می نمودند .

 

 

 

 

وی افزود : در روزهای اخیر این باند پنج دستگاه موتور سیکلت در شهرستان بستک ربوده بودند که این بخشی از سرقت این باند بوده است .

 

 

 

 

فرمانده سپاه شهرستان بستک اظهار کرد : تعدادی از ضابطین این شهرستان از پایگاه بسیج شهید محمد نژاد فتویه طی یک اقدام عملیاتی اقدام به کشف و با همکاری اطلاعات نیروی انتظامی این باند دستگیر شدند .

 

 

 

 

 

وی تاکید کرد : این باند موجب ناامنی و نارضایتی مردم این شهرستان شده بود که در حال حاضر در بازداشت بوده و پرونده آنها در مراکز قضایی در جریان است که ممکن است اتهامات و شاکیان خصوصی این افراد افزایش یابد .

 

 

 

 

 

درویشی خاطر نشان کرد: ناحیه سپاه بستک با هراقدامی که موجب ناامنی منطقه شود به شدت برخورد خواهد کرد و اجازه نخواهد داد هیچ کس موجب ناامنی جامعه گردد .

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff