کشف محموله ۶۸۳ کیلویی تریاک در پوشش بار ترانزیتی در هرمزگان

فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف ۶۸۳ مواد افیونی تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودروی تریلی در عملیات مشترک پلیس هرمزگان و اصفهان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهارکرد: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار گسترده اطلاعاتی و مشترک با پلیس اصفهان از خبری در خصوص انتقال یک محموله مواد افیونی توسط قاچاقچیان از طریق محورهای این استان در پوشش بار ترانزیتی مطلع شدند.

وی ضمن اشاره به تشکیل تیم عملیاتی از ماموران پلیس و رصد دقیق اطلاعاتی، افزود: مأموران پلیس خودروی تریلی حامل این محموله را در محور بلوار شهید رجایی شناسایی و در یک عملیات ضربتی آن را در ورودی شهر بندرعباس متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان‌کرد: ماموران در بازرسی انجام شده ۶۸۳ کیلو انواع مواد افیونی تریاک که بصورت کاملا حرفه‌ای و ماهرانه در جداره کانتینر جاسازی شده بود، کشف کردند.

سردار جعفری در خاتمه تصریح کرد: در این خصوص یک قاچاقچی که این محموله افیونی را تهیه و قصد انتقال به استان های مرکزی کشور را داشت دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

منبع: فارس

انتهای پیام