کشف محموله ۷۰۰ کیلویی مواد مخدر در بندرلنگه
+ پ -
کشف محموله ۷۰۰ کیلویی مواد مخدر در بندرلنگه

فرمانده انتظامی بندرلنگه از کشف مقدار۷۰۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک دستگاه خودروی تویوتا در این شهرستان خبر داد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  مروارید نیوز ،  سرهنگ “محمود حافظی” در تشریح این خبر گفت : ماموران انتظامی این شهرستان به همراه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در حین کنترل خودروهای عبوری در محور موصلاتی به یک دستگاه خودرو تویوتا سفید رنگ فاقد پلاک مشکوک و نسبت به توقیف آن وارد عمل شدند .

 

این مسئول انتظامی افزود : با اشاره به اینکه راننده بدون توجه به ایست پلیس اقدام به متواری شدن به سمت جاده های فرعی نمود سپس ماموران با تلاش و تعقیب و گریز و استفاده از قانون به کارگیری سلاح ، لاستیک عقب خودرو را مورد اصابت قرار داده و موفق به توقیف خودرو شدند که راننده با استفاده از تاریکی هوا از صحنه متواری گردید.

 

وی اضافه نمود : ماموران پس از بازرسی خودرو توقیفی مقدار ۷۰۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود کشف نمودند .

 

فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه در پایان خاطر نشان کرد : تحقیقات در جهت شناسایی راننده متواری ادامه دارد و خودروی توقیفی به همراه مواد مشکوفه تحویل مقامات قضائی گردید.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff