کشف بیش از 5 تن مواد مخدر و دستگیری 45 قاچاقچی
+ پ -
کشف بیش از ۵ تن مواد مخدر و دستگیری ۴۵ قاچاقچی
فرمانده انتظامی بندرلنگه خبر داد:

کشف بیش از ۵ تن مواد مخدر و دستگیری ۴۵ قاچاقچی

فرمانده نیروی انتظامی بندرلنگه گفت : با انجام عملیات های متعدد اطلاعاتی بیش از ۵ تن انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و در این رابطه ۴۵ نفر قاچاقچی دستگیر شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز سرهنگ حافظی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی گفت: مقاومت در برابر دشمن و ایثار و از خود گذشتگی های رزمندگان، امروز به عنوان برگ زرینی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران ثبت شده و بزرگ ترین افتخار برای آیندگان این مرز و بوم است.

 
وی افزود: فرزندان انقلاب اسلامی ایران در دوران جنگ تحمیلی در مقابل پیشرفته ترین اسلحه و تجهیزات دشمن در مناطق مختلف جنگی و مرزهای ایران ایستادگی کردند.

 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه با ابراز همدردی با خانواده جان باختگان حادثه منا اظهار داشت: حادثه دلخراش و مصیبت بار منا که سبب جان باختن عده زیادی از حجاج بیت الله الحرام و عزادار شدن تمامی ملل مسلمان به ویژه ملت عزیز ایران اسلامی انجامید، تنها نمونه کوچکی از بی کفایتی رژیم آل سعود است.

 
دراین مراسم فرمانده انتظامی بندرلنگه با تبریک این هفته با اشاره به اینکه آرامش و امنیت در در شهرستان حکم فرما است تصریح کرد: این امنیت با همدلی و تعامل مردم و مسئولین برقرار شده است.

 

 

وی ایجاد امنیت و آرامش را از عملکرد نیروی انظامی دانست و گفت : با همکاری مسئولین ، مردم و با تلاش پرسنل نیروی انتظامی در دومین شهرستان بزرگ استان خوشبختانه فقط ۳ درصد از جرائم استان هرمزگان در این شهرستان رخ داده است .

 
سرهنگ حافظی به اقدامات شاخص فرماندهی نیروی انتظامی بندرلنگه در ۶ ماه اول سال ۹۴ اشاره کرد و گفت : ۱۲۷ سرقت در شهرستان به وقوع پیوسته که به همت پرسنل نیروی انتظامی ۱۲۶ مورد منجر به کشف گردیده است که این راستا ۲۲۰ نفر دستگیر شدند.

 
وی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق مواد مخدر از اولویت های نیروی انتظامی است،اظهار کرد: با انجام عملیات های متعدد منجر به کشف ۵ تن مواد مخدر در سطح شهرستان بندرلنگه گردیده که در این راستا ۴۳ نفر قاچاقچی دستگیر شدند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه اضافه نمود :یکی از دغدغه های مردم شهر وجود فعالیت خرده فروشان محلات شهر لنگه و کنگ بود که با برنامه ریزی و طرح های متعدد عرصه را بر آنها تنگ کردیم و در نهایت ۲۶۹ نفر خرده فروش ، معتاد دستگیر ، جمع آوری و تحویل مقامات قضائی گردید.

 
وی بیان نمود : در اجرای طرح جمع آوری تجهیزات ماهواره ۳۳۷۷ انواع اقلام و تجهیزات دریافت فرکانس ماهواره جمع آوری گردید.

 
این مقام انتظامی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا افزود : توقیف ۴ محموله سیگار خارجی ، گوشی همراه ، مشروبات الکلی داشتیم که در این راستا ۱۶۶ نفر قاچاقچی دستگیر شد.

 
حافظی در ادامه تصریح کرد: در ۶ ماه نخست سال ۲۴۱۵ نفر اتباع بیگانه که از مرزهای شرقی کشور وارد شهرستان شده بودند جمع آوری شده اند.

 
گفتنی است در این مراسم از تعدادی از خانواده معظم شهدا، جانبازان و پرسنل نمونه انتظامی ، راننده نمونه و راکب متور سوار نمونه با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمد.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff