کشف بیش از ۴۰ تن مواد مخدر در هرمزگان

فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف ۴۰ تن و ۳۷۵ کیلو انواع مواد مخدر در هفت ماه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سردار عزیز اله ملکی، فرمانده انتظامی هرمزگان ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: مأموران انتظامی هرمزگان در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ با پیگیری‌های شبانه‌روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در ۷ ماهه امسال موفق شدند، ۵۲۵ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل مواد مخدر را شناسایی و توقیف کنند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینکه در این مدت ۴۰ تن و ۳۷۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف‌ شده است، افزود: این مقدار مواد کشف‌ شده شامل ۳۶ تن و ۴۱۶کیلو تریاک، ۳ تن و ۶۹۵ کیلو حشیش ، ۱۵۶ کیلو و ۷۵۸ گرم هروئین ، ۳۴ کیلو مرفین و ۷۲ کیلو و ۴۳۵ گرم سایر مواد است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل این کشفیات ۵ درصد افزایش داشته است.

ملکی تعداد دستگیری معتادان کارتن‌خواب را ۱۸هزار و ۳۹۳ نفر و دستگیری قاچاقچیان ،خرده‌فروشان و توزیع و حمل‌کنندگان مواد مخدر را ۲ هزار و ۷۹ نفر عنوان کرد.

فرمانده انتظامی هرمزگان در ادامه تعداد طرح‌های پاک سازی محلات و نقاط آلوده استان را ۴۰۹ مرحله عنوان و تصریح کرد : در هفت ماهه امسال ۲۷ باند کلان قاچاق مواد مخدر در استان شناسایی و منهدم شدند.
انتهای پیام/