کشف بیش از ۲۷ میلیارد کالای قاچاق در آذر ماه امسال در بندرلنگه/۲۰ قاچاقچی کالا و ۱۲قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند

+ پ -
کشف بیش از ۲۷ میلیارد کالای قاچاق در آذر ماه امسال در بندرلنگه/۲۰ قاچاقچی کالا و ۱۲قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا در آذرماه امسال ۲۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق کشف و در این راستا ۲۰ قاچاقچی دستگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرهنگ محمود حافظی در مصاحبه با پایگاه خبری مروارید نیوز گفت:در راستای پاسخگویی به مطالبات شهروندان در ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با برهم زنندگان نظم عمومی، مأموران انتظامی شهرستان پس از هماهنگی قضایی اجرای طرح پاکسازی مناطق جرم خیز را در آذرماه سال جاری در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی افزود: در آذر ماه امسال ماموران موفق به کشف ۲۱۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر، پنج هزار و ۷۷۸ ثوب پوشاک به ارزش نه میلیارد ریال، یک میلیون ۵۹۰ هزار نخ سیگار به ارزش دومیلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال، دو هزار و ۷۷۶ قلم لوازم آرایشی بهداشتی به ارزش ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال، انواع لاستیک خارجی به ارزش ۲۲۰ میلیون ریال، ۴۰ تن مواد شوینده به ارزش ۱۱ میلیارد ریال، و یک میلیارد ریال میوه خارجی قاچاق شدند.

 

سرهنگ حافظی در ادامه تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح ها تعداد ۲۰ نفر قاچاقچی کالا، ۱۸ نفر سارق، ۴۷ نفر توزیع کننده مواد مخدر و معتاد ، ۱۲ نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.

 

این مسئول انتظامی ادامه داد: در مدت این ماه با تشدید برخورد با رانندگان متخلف تعداد ۱۶۶ دستگاه موتور سیکلت و ۲۶ دستگاه خودرو متخلف توقیف و پس از اعمال قانون به پارکینگ منتقل گردید.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرحهای مختلف انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرایم و ناهنجاری اجتماعی در شهرستان، از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم ودستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff