کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۲۵ میلیارد در «بندرلنگه»
+ پ -
کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۲۵ میلیارد در «بندرلنگه»

فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش تقریبی ۲۵میلیارد ریال در “بندرلنگه” خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، به نقل از مروارید نیوز سرهنگ محمود حافظی در تشریح این خبر گفت:مأموران انتظامی شهرستان “بندرلنگه” شب گذشته با انجام کار اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر حوزه استحفاظی، از حمل و بارگیری یک دستگاه تریلر و دو دستگاه لیفتراک حامل کالاهای قاچاق مطلع و پی گیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 

 

وی افزود:پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی ،خودروها در محور”بندرلنگه-خمیر” متوقف و جهت بررسی بیشتر به یگان انتظامی شهرستان منتقل شدند.

 

 

سرهنگ حافظی اظهار داشت:در بازرسی از خودرو ها مقادیر زیادی انواع کالای قاچاق، شامل ۱۴ تن و ۴۰۰ کیلو چای و یک تریلر حامل ۴۰فوت البسه قاچاق کشف شد.

 

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: ارزش کالای قاچاق کشف شده حدود ۲۵ میلیارد ریال برآورد شده که در این زمینه چهار متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت:با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در تمام نقاط استان،از این پس مجرمان و متهمان قانون گریز در امان نخواهند بود چرا که چشمان تیزبین پلیس هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff