کشته وزخمی شدن سه نفر در پارسیان/حاکم شدن سکوت مسئولان برشهر

+ پ -
کشته وزخمی شدن سه نفر در پارسیان/حاکم شدن سکوت مسئولان برشهر

واژگونی خودروی سواری پژو در ورودی شهرپارسیان دو کشته ویک زخمی برجای گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ واژگونی خودروی سواری پژو در وردوی شهرپارسیان دو کشته ویک زخمی برجای گذاشت که سکوت مسئولین وعدم پاسخگویی آنها بر شهر حاکم شده است.

 

در این مسیر که هر از گاهی شاهد اتفاقات ناخوشایندی است ولی متأسفانه بی تدبیری متولیان و دست اندرکاران شهرستان و استانی هم چنان مشهود بوده و مثل اینکه جان انسانهای بی گناه برایشان بی ارزش است و از این موضوع به آسانی می گذرند.

 

موضوعی که هر زمان در جراید ورسانه ها مطرح شده است،مسئولین رانندگان وسرعت غیرمجاز را علت این اتفاقات ناخوشایند می دانند درحالی که از خرابی جاده، پیچ خطرناک، عدم وجود علائم جاده ای مناسب که خود متولی آن هستند صحبتی به میان نمی آید.

 

این محدوده مورد بازدید استاندار و معاون سیاسی امنیتی استانداری وکارشناسان اداره ی راه و شهرداری و مسئولان استانی و شهرستانی و نمایندگان پیشین مردم در مجلس قرار گرفته و قول هایی جهت بر طرف کردن این معضل داده بودند،اما متأسفانه بی تدبیری و بی تفاوتی متولیان امر موجب شده که هر از گاهی شاهد اتفاقات ناگواری بوده و خانواده هایی تا ابد داغ دار و بی سرپرست شوند.

 

مسئولینی که در هنگام انتخابات ومنصب گرفتن،دست به دامن همین مردم می شوند،چرا امروز همین مردم جلوی چشمان آنها پرپر می شوند ولی حاضر به پاسخگویی نیستند،این جای بسی تأمل دارد،وآیا این مردم در تصمیم گیری های آینده خود در مورد شما بازنگری می کنند؟

 

مردم شهرستان پارسیان وقتی این جسدهای بی گناه را می بینند هم متأسف می شوند و هم عزادار و این مسئولین چرا کمی درد این مردم را احساس نمی کنید؟
امیداست با اعزام کارشناسان مجرب و با تجربه به این محل تدابیری اندیشیده شود تا انشاء الله دیگر شاهد عزا ی عزیزانمان نباشیم .مردم پارسیان همچنان چشم انتظار خدمات شما مسئولین هستند تا به سوگ ننشینند.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff