کسب یک امتیاز حاصل دو بازی نمایندگان بستک در لیگ برتر فوتبال استان
+ پ -
کسب یک امتیاز حاصل دو بازی نمایندگان بستک در لیگ برتر فوتبال استان

هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان سه شنبه ۲۲ دی پیگیری شد و نمایندگان شهرستان بستک میهمان رقبای خود بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، در هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان هرچند گازال جناح توانست یک امتیاز را در خانه شهرداری نوین بندر عباس بدست بیاورد ولی با شکست سیبه کوخرد ، هفته ای نه چندان دلچسب برای هوادارن فوتبال این شهرستان رقم خورد.

گازال جناح در ورزشگاه دوراهی ایسینی بندرعباس در حال که تا دقیقه ۹۰ از میزبان خود شهرداری نوین با یک گل عقب بود با گل لحضه پایانی سلیم موسوی یک امتیاز با ارزش خارج از خانه را به دست اورد تا به لطف یک امتیاز به دست امده با ۷ امتیاز و با صعودی دوپله ای به رده پنجم برسید.

شهرداری نوین هم با ۶ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت.

اما سیبه کوخرد که در هفته قبل به بردی روحیه بخش  در مقابل نماینده میناب دست پیدا کرده بود در این هفته میهمان تیم ته جدولی اروند سورو بندرعباس بود که با یک گل بازی را واگذار کرد تا علاوه بر از دست رفتن جایگاهش ،متحمل نخستین شکست خارج از خانه خود شود.
همچنین یوسف نیکو مدافع سیبه در دقیقه ۹۰ با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد و بازی بعد را از دست داد.

سیبه کوخرد با یک پله سقوط و ۶ امتیاز به رده هفتم رفت واروند با کسب دومین برد خود شش امتیازی شد وجایگاه نهم جدول را از ان خود کرد.

هفته هفتم یکشنبه  ۲۷ دی برگزار خواهد شد که طبق برنامه گازال جناح در زمین اختصاصی خود از تیم صدرنشین وبدون شکست خلیج فارس میناب پذیرایی خواهد کردوسیبه کوخردمیهمان تیم بحران زده لمزان بندرلنگه خواهد بود.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff