کسب پنج مقام برتر در مسابقات نادکاپ توسط هرمزگانی ها
+ پ -
کسب پنج مقام برتر در مسابقات نادکاپ توسط هرمزگانی ها

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از کسب پنج مقام توسط تیم های اعزامی به نوزدهمین دوره مسابقات نوآوری و ابتکارات دانش آموزی (نادکاپ شریف) خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علی فتی، رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان اظهار کرد: این مسابقات در سطح ملی و در دانشگاه صنعتی شریف تهران برگزار شد و شرکت کنندگان هرمزگانی در این دوره به خوبی ظاهر شدند، در لیگ آتشنشان دوره اول ابتدایی هر سه مقام به هرمزگانی ها رسید.

وی افزود: اشکان زارعی ، ایلیا حاجی زاده و ساجده سیستانی پور به ترتیب مقام اول تا سوم لیگ ربات آتشنشان دوره اول ابتدایی را کسب کردند.

رئیس پارک علم و فناوری تصریح کرد: مقام دوم لیگ آتشنشان دوره دوم ابتدایی نیز به علیرضا قاسمی از استان هرمزگان رسید، همچنین ستایش فضلی پور دیگر شرکت کننده هرمزگانی مقام دوم لیگ تعقیب و گریز را به دست آورد.

وی افزود: در این دوره همچنین نیایش فضلی پور، نیما جهانگیری، ستایش فضلی پور و علی موسوی به ترتیب مقام های چهارم لیگ پارک نوری، فوتبالیست راهنمایی، آتشنشان دوره دوم ابتدایی و آتشنشان دوره اول ابتدایی را کسب کردند، پارک علم و فناوری هرمزگان نیز بنا به وظیفه ای که دارد حمایت های لازم را از تیم های اعزامی داشته است.

فتی خاطرنشان کرد:  قدردانی از مربیان مدرسه رباتیک خلیج فارس ابراز امیدواری کرد، با برنامه ریزی بتوانیم سال آینده نیز شاهد موفقیت هرمزگانی ها در مسابقات ملی و بین المللی باشیم.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff