کسب مهارت های تخصصی علت اصلی تعطیلی سونوگرافی بندرلنگه بود
+ پ -
کسب مهارت های تخصصی علت اصلی تعطیلی سونوگرافی بندرلنگه بود
گفتگو/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

کسب مهارت های تخصصی علت اصلی تعطیلی سونوگرافی بندرلنگه بود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با بیان اینکه در غرب هرمزگان مشکل تجهیزاتی نداریم افزود: علت تعطیلی سونوگرافی در شهرستان بندرلنگه مراجعه مسئول این واحد برای گرفتن تخصص و اموزش بیشتر بود.

دکتر محمد شکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز از بندرلنگه گفت : یکی از کارهای برجسته دولت طرح تحول سلامت است و اتفاقا مردم بندرلنگه دیگر دغدغه اینکه وارد بیمارستان شوند وهزینه پرداخت کنند را ندارند.

 
وی گفت : بیمارستان بندرلنگه تمامی امکانات تشخیصی در غرب استان رادارد و حتی گاها از حوزه جنوب فارس نیز به این بیمارستان مراجعه می کنند.

 
قائم مقام وزیر بهداشت در استان هرمزگان افزود: علت تعطیلی چندروز مرکز سونوگرافی این بیمارستان مراجعت مسئول آن جهت دوره ودریافت برد تخصصی خودبوده است.

 
شکاری گفت : دربهمن ماه امسال دانشکده پرستاری که از سه سال پیش تاسیس شده گسترش پیدا می کند وبالای هشتاد درصد فارغ التحصیلان آن بومی بوده اند و رشته های مامائی ودیگر رشته های کارشناسی نیز اضافه می گردد.

 

 

وی افزود: درسه ماه آینده چهار تخت ویژه مراقبت های ویژه کودکان نیز به بیمارستان شهدا بندرلنگه وهمچنین وده تخت وبخش روانپزشکی نیزبه آن اضافه و تاپایان مهرماه نیروهای متخصص وکمبود نیرو تخصصی جبران می گردد.

 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان از ساخت مرکز غربالگری بیماریهای سرطان در بندرلنگه خبر داد و افزود : پروژه شهر سالم بندرکنگ باتوجه به زیر ساختها و پتانسیل های خوبی که این شهر دارد باهمکاری شورای شهر وشهرداری این بندر در حال انجام است.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff