کسب رتبه اول دانشگاه پیام نور هرمزگان در کیفیت آموزشی
+ پ -
کسب رتبه اول دانشگاه پیام نور هرمزگان در کیفیت آموزشی

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان با اشاره به کسب رتبه اول آموزشی دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه ها بیان کرد: علاوه بر کیفیت آموزشی در حوزه پژوهشی نیز جزء ۱۰ دانشگاه برتر کشور می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محسن دیانت، سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس با اشاره به رتیه برتر دانشگاه پیام نور در کشور گفت: کسب رتبه اول آموزشی دانشگاه پیام نور نشان از کیفیت آموزشی بالای دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه ها است.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور را فرصتی مناسب برای همه ی اقشار جامعه اعم از جوانان و همچنین شاغلین و کارمندان و کسانی که وقت کافی برای حضور در کلاس را ندارند، برشمرد و افزود: دانشجویان می توانند به صورت حضوری، غیر حضوری و یا الکترونیکی دوره های خود را سپری نمایند.

دیانت با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور علاوه بر کیفیت آموزشی در حوزه پژوهشی نیز جزء ۱۰ دانشگاه برتر کشور می باشد، اظهار کرد: یکی از مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور تحصیل همزمان دو رشته در مقطع کارشناسی می باشد.

وی بیان کرد:  با توجه به درخواست متقاضیان تحصیل در دانشگاه پیام نور، با هماهنگی که با سازمان سنجش آموزش کشور صورت پذیرفته است، مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال ۹۵ (کارشناسی) در رشته های مشخص صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون ) برای داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۵ ثبت نام نموده یا ننموده اند، انجام می پذیرد.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان اظهار کرد: کلیه متقاضیان می توانند از امروز ۲۶/۷/۹۵ تا تاریخ ۲۴/۸/۹۵ با مراجعه به کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور در استان هرمزگان نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی افزود: آن دسته از متقاضیان که حداکثر تا تاریخ ۳۰/۱۰/۹۵ موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی می شوند نیز می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت نمایند.

مدارک مورد نیاز :
۱- اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم چهارساله نظام قدیم با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.
۲- اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.
۳- اصل و یا گواهی مدرک پیش دانشگاهی با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.
۴- گواهی اخذ مدرک کاردانی برای آن دسته از دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید که فاقد مدرک پیش دانشگاهی می باشند.
۵- اصل شناسنامه و ۲ برگ کپی از صفحات آن.
۶- اصل کارت ملی و ۲ برگ کپی از آن
۷- شش قطعه عکس ۴*۳ تهیه شده در سال جاری با زمینه سفید.
۸- مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff